Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Prancūzų kalbos vertėja (-as) tartptautinėje kompanijoje

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Esame tarptautinė prancūzų kapitalo įmonė. Jau keturis dešimtmečius užsiimame kelių ir gatvių tiesimu bei remontu, gerbūvio darbais, inžinerinių ir požeminių tinklų įrengimu. Šiuo metu ieškome komunikabilios (-aus) bei iškalbingos (-o) prancūzų kalbos vertėjos (-o)!

Būsite atsakingi už:
  • Tikslų, aiškų bei kokybišką vertimą;
  • Pagalbą administruojant įmonės dokumentus;
  • Techninės informacijos vertimą prancūzų/lietuvių kalbomis;

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Jūs:
  • Puikiai kalbate bei rašote PRANCŪZŲ kalba;
  • Nuolat siekiate tobulėti bei mokytis naujų dalykų;
  • Esate komunikabili asmenybė, su kuria ypač paprasta bendrauti;
  • Įgijote inžinerijos krypties išsilavinimą prancūzų kalba (tai laikytume didžiuliu privalumu);
  • Mielai bendradarbiaujate, todėl padėsite įmonės darbuotojams komunikuojant prancūzų kalba.

Mes jums siūlome

  • Darbą tarptautinėje kompanijoje su aukščiausiais veiklos standartais;
  • Galimybę nuolat gilinti prancūzų kalbos žinias;
  • Atlygį, atitinkantį Jūsų kompetencijas bei puikias darbo sąlygas;

Svajojate apie darbą tarptautinėje kompanijoje, kur galėsite realizuoti save bendraujant ir bendradarbiaujant jums širdžiai miela PRANCŪZŲ kalba? Kandidatuokite, mes jūsų laukiame!

Atranka360

Atranka360 – personalo atrankos lyderiai Vakarų Lietuvos regione. Personalo atrankų srityje dirbame nuo 2003 metų.

ČIA SUSITINKA DARBDAVYS IR DARBUOTOJAS

SUSISIEKIME!
www.atranka360.lt

Tapkite Facebook draugais: www.facebook.com/antranka360
bei gaukite naujienas apie laisvas darbo vietas LinkedIn:
tinyurl.com/linkedin-com-atranka360

Kontaktiniai asmenys: Jurgita - 8 650