Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Kotryna“
Daugiau apie įmonę »

PREKĖS ŽENKLŲ MARKETINGO PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

Vilnius - UAB „Kotryna“

Darbo pobūdis

Ieškome naujo nario - prekės ženklų marketingo projektų vadovo (-ės) ir kviečiame Jus prisijungti prie mūsų didelės komandos!
Jūsų atsakomybės:
  • Privačių ir atstovaujamų prekių ženklų marketingo strategijos kūrimas ir įgyvendinimas Baltijos šalyse;
  • Produktų įvaizdžio ir pardavimų skatinimo veiksmų komunikacijos projektų planavimas ir vykdymas;
  • Darbas su media, komunikacijos, dizaino agentūromis planuojant ir įgyvendinant veiksmus;
  • Privačių prekių ženklų pozicionavimas, pakuočių ir reklaminių priemonių kūrimas;
  • Prekių ženklų biudžeto planavimas ir valdymas;
  • Produktų rinkos monitoringas, analizė.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas (vadybos, ekonomikos ar rinkodaros srityje);
  • Ne mažesnė nei 3 metų prekės ženklų ir marketingo projektų valdymo patirtis;
  • Puikūs analitinio mąstymo įgūdžiai;
  • Geros anglų kalbos žinios; rusų kalba - privalumas;
  • Kūrybiškumas, iniciatyvumas, atvirumas naujovėms;
  • Puikūs laiko planavimo ir organizavimo įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • Be galo įdomų ir atsakingą darbą didelėje tarptautinėje kompanijoje;
  • Galimybę nuolat tobulinti profesines žinias;
  • Kompetentingą ir profesionalią kolegų komandą;
  • Smagią bei šiltą darbo atmosferą.

„Kotryna Group“ - tai įmonių grupė, atstovaujanti tiek didžiausius prekių vaikams gamintojus, tiek ir žinomiausius prekių ženklus vaikams Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Įmonių grupei priklauso didžiausias Baltijos šalyse vaikiškų prekių parduotuvių tinklas, kurį sudaro tokie vardai, kaip „KidzOne”, „Kotryna”, „LEGO”, „Baby City/Toy City", „Žaislų planeta", „OVS Kids“, "Mothercare“.
Plačiau apie įmonėje vykdomą asmens duomenų politiką skaitykite
Informacija apie UAB „Kotryna“
1179 €
Vid. atlyginimas bruto
(32% didesnis už LT vidurkį)
422
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 781 €
25% uždirba 781-916 €
25% uždirba 916-1198 €
25% uždirba nuo 1198 €
Vadovas: Valdas Nanartavičius