Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Burda moden salonas“

Prekinio ženklo Marc O‘Polo drabužių parduotuvei Kaune, PLC Mega ieškome Pardavėjos – konsultantės 0,5 arba 0,75 etatu darbo dienai, atlyginimas nuo 300 eur. į rankas

Nuo 300 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Burda moden salonas“

Darbo pobūdis

 pavestų užduočių vykdymas.
 bendravimas su klientais;
 klientui tinkamų prekių pasiūla ir pagalba išsirenkant prekes;
 aktyvus prekių pardavimas;
 parduotuvės uždarymas bei atidarymas;
 gaunamų prekių priėmimas;
 tvarkos parduotuvėje palaikymas, kad visada būtų malonu užsukti;
 vykdyti pardavimų iškeltus tikslus.

Reikalavimai

Jei tu esi:
 komunikabilus;
 charizmatiška asmenybė;
 gebi dirbti komandoje bei vertini draugišką, bei pozityvų kolektyvą;
 mandagus bei visada besišypsantis;
 esi motyvuotas siekti užsibrėžto tikslo;
 turi kompiuterinio raštingumo žinias;
 užsienio kalbos žinios – privalumas;
 turi analogiškos darbo patirties – privalumas;
 gebi valdyti stresines situacijas;
 ir svarbiausia - myli Marc O'Polo prekinį ženklą!

Jei TU domiesi mada bei TAU patinka darbas su klientais - mes laukiame Tavęs savo šaunioje komandoje!

Mes jums siūlome

 pardavėjos – konsultantės pareigas premium segmento vardinio prekės ženklo drabužių parduotuvėje Kaune PLC Mega;
 darbą 0,5 arba 0,75 etatu slenkančiu grafiku, turint DAUG poilsio dienų bei galimybe darbą derinti su kita SAVO mėgstama veikla.
 stabilų darbo užmokestį +procentai nuo pardavimų;
 papildomą darbuotojų motyvacijos sistemą (gimtadienio čekiai, paskatinimo čekiai už gerus darbo rezultatus);
 draugišką ir pozityvų kolektyvą;
 visas socialines garantijas;
 atlyginimas - nuo 300 eur. į rankas;

Atlyginimas

Nuo 300 €/mėn. į rankas

Mažmeninės prekybos įmonė, Lietuvoje atstovaujanti firminius ženklus Marc O'Polo, GANT, Ralph Lauren ir kt.
informacija apie UAB „Burda moden salonas“
1199 €
Vid. atlyginimas bruto
47
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 956 €
25% uždirba 956-1150 €
25% uždirba 1150-1435 €
25% uždirba nuo 1435 €