Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „FJB Lithuania“

Prekinio ženklo vystymo projektų vadovas (ė)

Nuo 2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „FJB Lithuania“

Darbo pobūdis

  • Naujo atstovaujamo produkto vystymo strategijos sukūrimas Lietuvoje, idėjų generavimas;
  • Partnerių tinklo sukūrimas ir darbas su partneriais;
  • Sutarčių pasirašymas jų kontrolė ir atnaujinamas;
  • Partnerių apmokymai;
  • Išsamus rinkos, konkurencinės aplinkos tyrimas;
  • Bendradarbiavimas su serviso vadovais užtikrinant prekinio ženklo serviso kokybę;
  • Komunikacijos vykdimas ir bendradarbiavimas su Baltijos šalių produkto vystymo vadovais;

Reikalavimai

  • Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas (vadybos/rinkodaros srityse);
  • Ryžtingumas, drąsa, ambicingumas, tikslų siekimas;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai, šmaikštumas, geras humoro jausmas;
  • Savarankiškumas;
  • Noras dirbti ir užsidirbti;
  • Darbo su pardavimais patirtis;
  • Anglų ar rusų kalbos mokėjimas;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Konkurencini darbo užmokestį, atitinkantį Jūsų kvalifikaciją ir gebėjimus;
  • Visas reikalingas darbo priemones;
  • Motyvacinius priedus priklausančius nuo metinių rezultatų;
  • Galimybę prisidėti prie verslo vystymo ir plėtros;
  • Visas socialines garantijas;
  • Visas priemones geriems darbo rezultatams užtikrinti.

Kita informacija:

Darbo laikas: pilnas etatas.
Konfidencialumą garantuojame. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Atlyginimas

Nuo 2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB "FJB Lithuania" įkurta 2007 metais, valdanti "FJB Įranga-Gėrimai-Idėjos" ir "Miko Coffee Service" padalinius, turinti savo biurus Vilniuje, Rygoje ir Taline.
Sėkmingai dirbanti Baltijos regione, klientų pasitikėjimą ir puikią reputaciją pelniusi įmonė yra vienintelė oficiali didmenininkė žinomiausių prekinių ženklų šio regiono šalyse, siūlanti specializuotų produktų ir specializuotos įrangos asortimentą „Take away“ segmentui, barams, viešbučiams, restoranams, verslo klientams.

Daugiau apie įmonės teikiams paslaugas ir produktus galite rasti: ; .
informacija apie UAB „FJB Lithuania“
1317 €
Vid. atlyginimas bruto
9
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.