Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „DELVIVUS“

Prekių aprašymų kūrėja (-as) nuolatiniam darbui

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Kaunas - UAB „DELVIVUS“

Darbo pobūdis

Prekės informacijos įvedimas į esamą programą, prekės ypatybių aprašymas anglų kalba, aprašymų ir nuotraukų patalpinimas internetinėje pardavimų platformoje eBay.

Prekių pobūdis - drabužiai, batai, aksesuarai.

Reikalavimai darbuotojui

Stiprus anglų kalbos išmanymas (ypatingai raštu), greitas užduočių vykdymas ir darbas kompiuteriu, noras tapti tvirtu komandos nariu, žingeidumas, iniciatyvumas darbo proceso tobulinimui.

Privalumai:
Žinios apie drabužių prekių ženklus
Žinios apie mados pasaulį
Panašaus darbo patirtis

Įmonė siūlo

Biuras

Stalo futbolas Nemokami užkandžiai

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms
Galimybė kelti kvalifikaciją ar įgyti sertifikatus, apmokymai.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

UAB DELVIVUS pagrindė veiklos sritis pardavimai eBay platformoje. Įmonė yra viena iš lyderių Lietuvos rinkoje tarp Reborn fashion tipo mažmeninių prekybos kompanijų. Dirbame su pasaulyje garsiais mados prekių ženklais ir turime eBay Top Rated reputaciją pardavimo platformoje, kas rodo, jog mūsų darbo standartai patys aukščiausi.
informacija apie UAB „DELVIVUS“
1662 €
Vid. atlyginimas bruto
(9% didesnis už LT vidurkį)
9
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.