Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Kesko Senukai Digital“

PREKIŲ APRAŠYMŲ VERTĖJAS (-A) ANGLŲ/LIETUVIŲ K. (terminuota sutartis 1 metams su galimybe pratęsti)

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Atranka internetu
Vilnius - UAB „Kesko Senukai Digital“

Darbo aprašymas:

Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos ir ieškome kolegos/ės, kuris kokybiškai verstų prekių aprašymų tekstus iš anglų kalbos į lietuvių kalbą (ir atvirkščiai) bei užtikrintų vertimo tikslumą, teksto vaizdingumą, gramatinį taisyklingumą bei specialių reikalavimų laikymąsi.

Puikiai moki anglų kalbą? Tuomet labai Tavęs laukiame!

Reikalavimai:

  • Nepriekaištingas anglų ir lietuvių kalbos mokėjimas (tekstų vertimas ir redagavimas į lietuvių/anglų kalbas, taisyklingas rašymas be klaidų);
  • Gebėjimas rinkti informaciją internete pagal pateiktą temą;
  • Mokėjimas sklandžiai ir aiškiai formuluoti sakinius;
  • Savarankiškumas, tikslumas, atsakingumas bei iniciatyvumas;
  • Gebėjimas planuoti savo laiką pateiktų užduočių įvykdymui;
  • Geros kompiuterinės žinios;
  • Išsilavinimas, susijęs su anglų kalba, būtų didelis privalumas.

Mes siūlome:

  • Geras ir komfortiškas darbo sąlygas (lankstus grafikas, darbas iš namų);
  • Įdomų ir dinamišką darbą sparčiai besiplečiančioje ir stabilioje įmonėje;
  • Profesionalią ir ambicingą komandą;
  • Galimybę mokytis ir tobulėti.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

"Kesko Senukai Digital" valdo šiuolaikiškas ir patogias internetines parduotuves senukai.lt ir 1A.lt
Sukaupta patirtis buvo pritaikyta kuriant tokias pat internetines parduotuves Latvijoje (, ) ir Estijoje (, ).

Atsinaujinusi internetinė parduotuvė senukai.lt 2016 metais sulaukė ir interneto bendruomenės pripažinimo Technologijų ir progreso festivalyje LOGIN ji buvo išrinkta geriausia elektroninės prekybos svetaine.

Mes esame jaunų ir kūrybiškų profesionalų komanda, kuri mėgaujasi naujais iššūkiais ir stengiasi nuolat tobulėti.

Siųsdami savo gyvenimo aprašymą Jūs sutinkate, kad UAB „Kesko Senukai Digital“ Jūsų pateiktus asmens duomenis naudotų darbuotojų atrankos tikslu. Jeigu pageidaujate gauti informaciją apie naujus darbo pasiūlymus mūsų įmonėje, prašome, siunčiant savo gyvenimo aprašymą, laiške nurodyti - „Sutinku gauti informaciją apie darbo pasiūlymus“. Duotą sutikimą galite atšaukti kreipdamiesi el. paštu Daugiau informacijos apie duomenų tvarkymą galite rasti čia.
informacija apie UAB „Kesko Senukai Digital“
2514 €
Vid. atlyginimas bruto
(65% didesnis už LT vidurkį)
146
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1227 €
25% uždirba 1227-2078 €
25% uždirba 2078-3471 €
25% uždirba nuo 3471 €