Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Statau PATS“

Prekių grupės vadovas - statybinių tvirtinimo detalių

2000-2500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Statau PATS“

Darbo pobūdis

Tvirtinimo medžiagų prekių grupės tiekimo bei pardavimo priežiūra;

Bendravimas su tiekėjais, asortimento formavimas ir įvedimas;

Prekių asortimento bei likučių sandėliuose kontrolė;

Vadybinis pardaviminis darbas su didmeniniais klientais Lietuvoje, Latvijoje, Kaliningrade, Estijoj.

Klientų lukescių analizė;

Darbas su buhalterine programa Euroskaita;

Kandidatas gali būt ir Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių padaliny - pasirinktinai !

Reikalavimai

RUSŲ KALBA BŪTINA !

ANGLŲ KALBA MAŽIAU, BET TAIP PAT !

Aukštasis universitetinis arba aukštasis neuniversitetinis išsilavinimas

Sėkmingo darbo patirtis didmeninės pardavimų - pirkimų srityje statybinių medžiagų (PAGEIDAUTINA - TVIRTINIMO MEDŽIAGŲ SRITYJE)

Organizuotumas ir iniciatyvumas;

Geri komunikavimo ir derybiniai įgūdžiai;

Sąžiningas, darbštus, greitos orientacijos, ambicingas, orientuotas į tikslą;

Mokantis greitai spręsti bei priimti sprendimus netikėtose situacijose, susidėlioti aiškiai prioritetus....

Vairuotojo teises lengvajam automobiliui

Neieškom asmenybės ramiam, administraciniam darbui, priešingai - ieškom žmogaus išūkiui, orientuotam į problemų sprendimą pardavime ir tiekime, temos vystymui tiek pardavime, tiek tiekime ir t.t.

Mes jums siūlome

Konkurencingą atlyginimą;

Atvirą naujoms idėjoms aplinką;

Darbą sėkmingai veikiančioje, perspektyvioje kompanijoje;

Įdomų ir atsakingą darbą;

Stabilų atlyginimą bei nuo darbo rezultatų priklausantį kintamą priedą;

Visas socialines garantijas (visas atlyginimas oficialus);

Draugišką kolektyvą;

Visas darbui reikalingas priemones;

Galimybes kelti kvalifikaciją ir kilti karjeros laiptais nuolat augančioje prekybos organizacijoje!

Atlyginimas

2000-2500 €/mėn. į rankas
priklauso galutinai pagal susitarima nuo patirties ir galimybiu dirbti si darba

Įmonė užsiima statybiniu medžiagų didmenine ir mažmenine prekyba visoje Lietuvoje.
Įmonė dirba daugiau nei 10 metų ir yra viena iš rinkos lyderių savo srityje. 4 didžiausiuose miestuose turi savo parduotuves, salonus ir sandėlius.
Dirbama su žymiausiais statybinių medžiagų gamintojais iš Vokietijos, Belgijos, Lenkijos, Rusijos ir kitų šalių.
Per metus aptarnaujama daugiau nei 1000 pastovių didmeninių klientų (prekybininkai, statybinės bendroves, nekilnojamo turto vystytojai, meistrai ir kt.), taip pat daugiau nei 30 000 privačių klientų.
informacija apie UAB „Statau PATS“
3214 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
73
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1579 €
25% uždirba 1579-2263 €
25% uždirba 2263-3762 €
25% uždirba nuo 3762 €