Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
UAB „Pigu“

Sandėlio darbuotojas (-a) (Prekių rūšiavimas) Sausupio g.

Nuo 750 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Pigu“

Darbo pobūdis

PIGU komanda auga ir kviečia prisijungti Tave! Ieškome naujų kolegų galinčių ir norinčių dirbti neterminuota arba terminuota darbo sutartimi. Yra galimybė terminuotą darbo sutartį pratęsti.

  • Atvykusių prekių rūšiavimas;
  • Prekių pakavimas bei sudėjimas ant palečių;
  • Prekių išvežimas.

Darbo laikas- slenkančiu grafiku.

Reikalavimai darbuotojui

  • Noras dirbti ir mokytis;
  • Sąžiningumas ir kruopštumas;
  • Atsakingas požiūris į darbą.

Įmonė siūlo

  • Konkurencingą darbo užmokestį;
  • Darbą naujame moderniame sandėlyje;
  • Apmokymus, reikalingus darbui, visas priemones;
  • Įdomų ir dinamišką darbą;
  • Privalumai perkant PIGU el. parduotuvėje;
  • Karjeros galimybės.

Atsiliepdami į karjeros skelbimą ir pateikdami savo CV ir (ar) motyvacinį laišką, Jūs patikite UAB „Pigu” savo asmens duomenis. Apie tai, kokius kandidatų užimti laisvą darbo vietą asmens duomenis mes renkame ir tvarkome, kokius tikslu juos naudojame, kiek laiko saugome bei kitą su kandidatų asmens duomenų tvarkymu susijusią informaciją galite rasti pigu.lt/lt/t/karjera.

Atlyginimas

Nuo 750 €/mėn. į rankas
UAB „Pigu“

UAB „Pigu“

PHH Group | Pigu Hobby Hall Group is a leading e-commerce platform with marketplace, e-shops, and physical stores in Lithuania, Latvia, Estonia, and Finland. The company's goal is to be the No.1 choice for buyers when shopping online and to be the best partner for online businesses. PHH Group Marketplace operates by local names - Pigu.lt/marketplace in Lithuania, 220.lv/marketplace in Latvia, kaup24.ee/marketplace in Estonia, and HobbyHall.fi in Finland.
informacija apie UAB „Pigu“
2909 €
Vid. atlyginimas bruto
(91% didesnis už LT vidurkį)
592
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1458 €
25% uždirba 1458-1948 €
25% uždirba 1948-3301 €
25% uždirba nuo 3301 €