Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Prekių surinkėjai logistikos sandėlyje

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome darbuotojų dirbti prekių surinkėjais logistikos sandėliuose: TESCO, Amazon, Omega, Smyth's Toys Londone, Reading, Dunstable, Leicester, Northampton, Warrington ir Corby miestuose Anglijoje.

Darbas tinkamas tiek vyrams, tiek moterims ir poroms.
Darbas pamaininis, dirbate po 8-12 val./d., priklausomai nuo vietos ir pamainos.

Reikalavimai

Anglų kalba

Mes jums siūlome

Gyvenamosios vietos užsienio šalyje galimybes;
Laiku mokamą atlyginimą;
Legalų darbą užsienio šalyje su visomis soc. garantijomis.

Atlyginimas - £7.20 - £10.70/val. (priklausomai nuo pamainos ir darbo vietos).
Galimybė dirbti viršvalandžius (apmokami didesniu tarifu - priklausomai nuo pamainos ir darbo vietos).

Atlyginimas

1500–2400 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB ,,Personalo nuomos valdymas"

Įdarbinimo paslaugos Lietuvoje ir užsienyje

www.pnv.lt