Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
MB „Beautyfor LT“

PREKIŲ SURINKĖJAS (-A) SANDĖLYJE

800-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - MB „Beautyfor LT“

Mūsų pasiūlymas

Kviečiame į stabilią ir sėkmingą įmonę ilgalaikei karjerai. Siūlome išsamius apmokymus, patogias darbui sąlygas (šilta žiemą ir vėsu vasarą) ir švarią aplinką grožio produktų sandėlyje, patogų darbo grafiką (5 d./ sav.), lankstesnes darbo valandas (8-17 val. arba 7-16 val.), bendraujančius kolegas, pagarbą kiekvienam, sąžiningą atlyginimą ir priedus už darbo rezultatus.
Siųskite savo gyvenimo aprašymą tiesiog dabar, o Jūsų asmens duomenų saugumu ir atrankos konfidencialummu pasirūpinsime tinkamai.

Užduotys ir atsakomybės

Darbo dienos pradžioje peržiūrėsite dienos užsakymus ir tuomet atrinksite prekes iš sandėlio pagal kiekvieną užsakymą. Reikės atidžiai peržiūrėti, ar kiekviena prekė turi lietuvišką lipduką ir užklijuoti, jei jo nėra. Prie tam tikrų prekių – atspausdinti instrukciją ar sveikatos sertifikatą ir įdėti. Tuomet supakuoti, paruošti išvežimui ir atspausdinti palydinčius dokumentus. Dienos pabaigoje - pasirūpinti sandėlio tvarka. Žinoma, visko apmokysime, o plačiau papasakosime susitikimo metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite panašaus darbo patirties, mokate dirbti kompiuteriu, esate tvarkingas, kruopštus, atsakingas ir bendraujantis žmogus, kuriam svarbu – ilgalaikis, pastovus darbas. Lauktume naujo kolegos, kuriuo galėtume pasitikėti.
Tad siųskite savo CV šiandien, susipažinkime.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas
pirmasis skaičius - atlyginimas bandomuoju laikotarpiu, antrasis - vidutinis mūsų surinkėjų atlyginimas su priedais.
MB „Beautyfor LT“

MB „Beautyfor LT“

UAB „Beautyfor LT“ – didžiausias šalyje vienkartinių priemonių grožio profesionalams tiekėjas, veikiantis nuo 2013 m. ir dirbantis su specialistais bei su didžiausiais grožio centrais. Įsiklausydami į kiekvieno kliento poreikius formuojame asortimentą ir tiekiame patikimų gamintojų produkciją patraukliomis kainomis. Nuolatinis tobulėjimas, sąžiningumas ir pagarba – pagrindiniai mūsų bendradarbiavimo su klientais principai.
Beautyfor atstovybės yra Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Norvegijoje, Anglijoje, Ispanijoje, Vokietijoje, Čekijoje, Slovėnijoje, Lenkijoje, Kaliningrade ir Kazachstane ir kt. Lietuvoje jau veikia parduotuvės Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.
Beautyfor - sprendimai kuriantiems grožį! Sužinokite daugiau mūsų internetinėje svetainėje
Stipriname komandą ir kviečiame naujoką (-ę) šioms pareigoms:
informacija apie MB „Beautyfor LT“
1669 €
Vid. atlyginimas bruto
(10% didesnis už LT vidurkį)
10
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2020 m.

Jus taip pat gali sudominti: