Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
„Hirelabas“ įmonių grupė

PREKIŲ SURINKĖJAS (-a) Vokietijoje ID12278 Sezoninis darbas!

1340-1800 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - „Hirelabas“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

Ieškome prekių surinkėjų darbui Vokietijoje. Darbas sezoninis, spalio 21 - gruodžio 23.
Darbo pobūdis: prekių, supakuotų į dėžes, surinkimas pagal sąrašą ir sukrovimas ant paletės. Darbas grupėmis, kiekvienas krauna savo paletę - per dieną grupė sukrauna 120 palečių.
Darbo laikas: dirbama 8 valandas per dieną, 8:00-17:00. Gruodį bus galima dirbti viršvalandžius, po 10-11 valandų.
Darbo vieta: Hildesheim, Vokietija.

Reikalavimai darbuotojui

Anglų kalba (vokiečių būtų privalumas);
Darbštumas;
Geras fizinis pasirengimas.

Įmonė siūlo

Nemokamą įdarbinimą;
Terminuotą darbo sutartį (spalio 21 - gruodžio 23);
Nemokamą apgyvendinimą;
Vykstantiems nuosavu automobiliu mokėsime didesnį atlyginimą (1420 - 1800 €).

Atlyginimas

1340-1800 €/mėn. į rankas

Darbą siūlome ne tik mūsų šalyje, bet ir visoje Europoje, o atrenkame - reaguojant į naujausias darbo rinkos tendencijas. Dėl šios priežasties darbo ieškantiesiems pateikiame patrauklius darbo pasiūlymus, garantuojančius įdomią bei prasmingą veiklą ir puikų atlygį. Pasibaigus darbui vienoje įmonėje ir darbuotojui norint dirbti toliau, pasiūlome darbą kitoje įmonėje.