UAB „Krispo“

Prekių žinovas (-ė) - personalo treneris (-ė)

800-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Krispo“

Darbo pobūdis

Ieškome žmogaus, kuris glaudžiai bendrautų su tiekėjais, rinktų informaciją apie produktus, ją susistemintų ir apmokytų personalą.

  • Bendravimas su tiekėjais;
  • Informacijos apie produktus sisteminimas/ruošimas;
  • Mokymų apie produktus vedimas personalui;
  • Naujų tiekėjų/produktų paieška.
  • Tiekėjų analizavimas.

Reikalavimai

  • Panašaus darbo patirtis (privalumas);
  • Analitinis mąstymas;
  • Planavimo ir komunikaciniai įgūdžiai;
  • Labai geros rašytinės ir šnekamosios anglų k. žinios;
  • Smalsumas;
  • Imlumas.

Mes jums siūlome

  • Atsakingą ir įdomų darbą jaunatviškoje, augančioje įmonėje;
  • Galimybes tobulėti;
  • Privilegiją išbandyti įmonės parduodamus produktus, puikias sąlygas juos įsigyti;
  • Darbą su visame pasaulyje garsiais parfumerijos prekiniais ženklais;
  • Draugišką, palaikančią ir įkvepiančią komandą.

Atlyginimas

800-1500 €/mėn. į rankas

Siūlome Jums perspektyvų darbą augančioje prabangių namų kvapų įmonėje UAB „Krispo“.

Klientams pateikiame tik aukštos kokybės kvapus namams, žvakes ir kūno priežiūros priemones iš Prancūzijos, Ispanijos, Italijos. Dirbame su tokiais prekiniais ženklais, kaip „Locherber Milano“, „Culti Milano“, „Cereria Molla 1819“, „Antoine Parfums“, „Parco1923“, „Officina delle Essenze“, „Compagnie de Provence“.

Siekiame aukščiausio įvertinimo aptarnavimo srityje ir norime įtikti net reikliausiam pirkėjui, todėl savo gaminius atrenkame itin kruopščiai ir atsakingai.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (6)
informacija apie UAB „Krispo“
1380 €
Vid. atlyginimas bruto
23
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.