Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Osama“

Prekybos atstovas

1500-2700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - UAB „Osama“

Darbo pobūdis

  • Kontaktų su esamais klientais palaikymas.
  • Naujų klientų pritraukimas.
  • Užsakymų priėmimas.
  • Naujų produktų pardavimas klientams.
  • Pardavimo akcijų organizavimas.
  • Prekių išdėstymo ekspozicijos priežiūra.
  • Atsiskaitymo kontrolė bei savalaikis problemų sprendimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Komunikabilumas, iniciatyvumas, greita orientacija.
  • Geri derybiniai ir laiko planavimo įgūdžiai.
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.
  • Pardavimų patirtis.
  • Patirtis HoReCa sektoriuje (privalumas).

  • Mėnesinį atlyginimą nuo 1500 EUR iki 2700 EUR (bruto; priklauso nuo Jūsų kompetencijų, darbo patirties ir veiklos rezultatų).
  • Automobilį.
  • Įdomų ir dinamišką darbą stabilioje įmonėje.
  • Draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

1500-2700 €/mėn. neatskaičius mokesčių
UAB „Osama“

UAB „Osama“

UAB „Osama“ – daugiau nei 26 metus sėkmingai veikianti distribucijos įmonė, užsiimanti plataus vartojimo prekių prekyba Lietuvos, Latvijos ir Estijos rinkose. Įmonė teikia distribucijos paslaugas puikiai žinomiems prekiniams ženklams tiek tarptautiniu mąstu, tiek Lietuvoje: „Kubuś“, „Tymbark“, "Nestea", „Roshen“, „Kauno grūdai“, „Fini“, "Regina" ir kelioms dešimtims kitų. Įmonė turi savo padalinius Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Latvijoje ir Estijoje.
informacija apie UAB „Osama“
2770 €
Vid. atlyginimas bruto
(82% didesnis už LT vidurkį)
111
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1650 €
25% uždirba 1650-2102 €
25% uždirba 2102-3095 €
25% uždirba nuo 3095 €