Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje

Prekybos operacijų specialistas (-ė), lenkų kalba

1404-2082 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Pigu“

Darbo pobūdis:

Jeigu sieki dirbti dinamiškoje ir tarptautinėje aplinkoje, atstovauti e-komercijos lyderio pozicijoje esančią kompaniją, prisijungti prie savo srities profesionalų komandos ir kurti sparčiausiai augančią e-komercijos platformą Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Suomijoje – kviečiame prisijungti!

  • Prekybos operacinių darbų atlikimas;
  • Darbas su vidinėmis sistemomis (naujų Marketplace pardavėjų informacijos suvedimas, operacijų valdymas);
  • Vėluojančių užsakymų ir grąžinimų analizė bei situacijų sprendimas;
  • Užklausų atsakinėjimas bei bendravimas įvairiais klausimais su Prekybos skyriaus LV, EE, LT pardavėjais;
  • Probleminių klausimų sprendimas teikiant tiesioginiam vadovui pasiūlymus kylančių problemų šalinimui.

Reikalavimai darbuotojui:

  • Turi darbo patirties komercijoje / klientų aptarnavimo srityje / skambučių centruose;
  • Turi gerus darbo kompiuteriu įgūdžius;
  • Puikiai kalbi ir rašai anglų bei lenkų kalba;
  • Esi orientuotas (-a) į rezultatą;
  • Esi energingas (-a), iniciatyvus (-i), pozityvus (-i) ir puikiai dirbi komandoje.

Įmonė siūlo:

  • Galimybę praplėsti žinias vienoje iš perspektyviausių verslo sričių - #e-commerce;
  • Tarptautinės kompanijos ir „startup“ kultūrą;
  • Įdomų darbą ir galimybę įgyvendinti iniciatyvas;
  • Profesionalių vadovų ir kolegų komandą;
  • Nuolaidas įmonės el.svetainėje;
  • Patogias darbo sąlygas užtikrinančiame inovatyviame biure.

Atsiliepdami į karjeros skelbimą ir pateikdami savo CV ir (ar) motyvacinį laišką, Jūs patikite UAB „Pigu” savo asmens duomenis. Apie tai, kokius kandidatų užimti laisvą darbo vietą asmens duomenis mes renkame ir tvarkome, kokiu tikslu juos naudojame, kiek laiko saugome bei kitą su kandidatų asmens duomenų tvarkymu susijusią informaciją galite rasti pigu.lt/lt/t/karjera.

Atlyginimas

1404-2082 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Pigu“

PHH Group | Pigu Hobby Hall Group is a leading e-commerce platform with marketplace, e-shops, and physical stores in Lithuania, Latvia, Estonia, and Finland. The company's goal is to be the No.1 choice for buyers when shopping online and to be the best partner for online businesses. PHH Group Marketplace operates by local names - Pigu.lt/marketplace in Lithuania, 220.lv/marketplace in Latvia, kaup24.ee/marketplace in Estonia, and HobbyHall.fi in Finland.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (14)
informacija apie UAB „Pigu“
2909 €
Vid. atlyginimas bruto
(91% didesnis už LT vidurkį)
583
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1458 €
25% uždirba 1458-1948 €
25% uždirba 1948-3301 €
25% uždirba nuo 3301 €