Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB Emplonet

PREKYBOS PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

1500-2500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB Emplonet

Darbo pobūdis:

Ieškome komandos nario, kuris inicijuos ir vystys naują įmonės veiklos šaką - prekybą, palaipsniui burs komandą ir jai vadovaus.
  • Kurti ir vystyti naujus įmonės prekybos projektus, partnerystes bei pardavimų kanalus;
  • Klientų (pirkėjų) bei tiekėjų paieška, prekybos proceso organizavimas ir vykdymas;
  • Rinkos ir konkurentų analizė, galimybių identifikavimas įgyvendinant naujus verslo projektus ar iniciatyvas;
  • Prekybinės veiklos pelningumo stebėjimas bei įžvalgų teikimas;
  • Dalyvavimas susitikimuose, įmonės atstovavimas, derybų vedimas.

Reikalavimai:

  • Bent 2 metų analogiška patirtis su sėkmingais veiklos rezultatais verslo plėtros/prekių pardavimų srityje;
  • Puikios anglų ir lietuvių kalbų žinios;
  • Kitų kalbų mokėjimas- privalumas;
  • Strateginis mąstymas, puikūs komunikacijos, bendradarbiavimo įgūdžiai ir stiprus atsakomybės jausmas.

Įmonė siūlo:

  • Darbo užmokestį nuo 1500 eur – 2500 eur į rankas ir sutartą procentą nuo sandorių pelningumo;
  • Kuro kortelę;
  • Sveikatos draudimą nuo nelaimingų atsitikimų.

Darbo ir laisvalaikio balansas

Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Atlyginimas

1500-2500 €/mėn. į rankas
+ priedai.

Emplonet - visada šalia esantis Jūsų partneris. Mes teikiame aukščiausios kokybės personalo paieškos ir atrankos paslaugas, padedančias kurti ilgalaikius santykius, skatinančius verslo augimą bei įvairių sričių specialistų tobulėjimą.

Emplonet klientė – daugiau nei 20 metų vykdanti veiklą įmonių grupė. Stabiliai dirbanti, nuolatos tobulėjanti ir vis aukštesnius kokybės reikalavimus kelianti įmonė, pelniusi nuolatinių klientų ir partnerių pasitikėjimą, šiandien į komandą kviečia prisijungti Prekybos projektų vadovą (-ę)!