Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Prekybos salono sandėlio darbuotojas

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Darbo vieta UAB "Iris" prekybos salono sandėlis Kaune, Savanorių 288 (www.iris.lt/iris/kontaktai/prekybos-salonai/kaunas/). Pagrindinė funkcija - iš centrinio įmonės sandėlio atvežtų prekių priėmimas ir jų atidavimas klientams. Prekybos salonas dirba ir pusę darbo dienos šeštadienį todėl taikome suminę darbo laiko apskaitą ir perdirbtas valandas kompensuojame papildomomis poilsio dienomis.

Reikalavimai

Kažkokių ypatingų reikalavimų nekeliame, darbuotojus patys apmokome. Mums svarbu, kad kandidatai būtų darbštūs ir atsakingi. Tuos darbuotojus, kuriems reikia vairuoti krautuvus, įmonė siunčia į mokymus, kuriuose jie gauna krautuvo vairuotojo pažymėjimus.

Mes jums siūlome

Taikome visas įstatymų numatytas socialines garantijas. Gerai dirbantys sandėlio darbuotojai turi galimybes daryti karjerą: tapti sandėlininkais ar užimti ir kituose įmonės padaliniuose esančias darbo vietas. Darbuotojai gali įsigyti įmonės importuojamas prekes išskirtinėmis sąlygomis.

Atlyginimas

Nuo 380 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

UAB "IRIS"

UAB IRIS savo veiklą pradėjo 1991 metais ir nuo to laiko dinamiškai plečiasi, užsitarnaudama interjero apdailos ir statybinių medžiagų rinkoje patikimo ir atsakingo partnerio reputaciją. Šiandien IRIS yra vienas didžiausių prekybos centrų, o IRIS prekybos salonai įsikūrę visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose (apie m2 prekybinio ploto). Daugiau www.iris.lt/iris/apie-iris/
Įmonėje vid. atlyginimas 741€
SoDra rugpjūčio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)

Panašūs skelbimai: