Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "Rebaltic"
Daugiau apie įmonę »

Prestižinio būsto pirkėjų brokerė (-is)

Nuo 800 Eur
Vilnius - UAB "Rebaltic"

Darbo pobūdis

Ieškome išskirtinės pardavėjos lyderės (arba pardavėjo lyderio) prisijungti prie Rebaltic brokerio Nerijaus Lisausko asmeninės prestižinio būsto komandos.

Pagrindinė Rebaltic prestižinio būsto pirkėjų brokerės(-io) atsakomybė yra padėti VIP klientams įsigyti prestižinius butus bei namus Vilniuje.

Objektai, su kuriais dirbame:
www.aruodas.lt/nerijus-lisauskas/

Nuo 2016 m. Nerijaus komandos rezultatai:
  • Parduota prestižinio būsto Vilniuje už 5.000.000 €+;
  • Įvykdyta 220+ prestižinių butų bei namų pardavimo ir nuomos sandorių.

P.S. Prašau šiame etape neskambinti telefonu, pakanka atsiųsti CV, ačiū.

Kodėl verta dirbti Rebaltic:

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas ir automobilis;
Anglų ir rusų kalbos mokėjimas;
Laisva visa darbo diena.

Mes jums siūlome

Konkurencingą atlyginimą ir visas socialines garantijas;
Galimybę būti stipriausios prestižinio būsto brokerių komandos Vilniuje nare (-iu);
Mokymo programą, kuri leis nuosekliai tobulėti;
Darbo vietą Vilniaus senamiestyje.

Atlyginimas

Nuo 800 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Rebaltic vizija – lyderiauti prestižinio gyvenamojo būsto pardavimo ir nuomos rinkoje Vilniaus mieste.

Rebaltic ieško lyderių, norinčių dirbti pardavimų srityje. Mūsų pranašumas yra stipri profesionalų komanda, kurios kiekvieno nario tobulėjimui teikiame išskirtinį dėmesį. Įmonėje šiuo metu dirba 14 prestižinio būsto brokerių ir asistentų.

Daugiau apie mus - www.rebaltic.lt
Informacija apie UAB "Rebaltic"
1
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Linas Lekamavičius