UAB "Rebaltic"
Daugiau apie įmonę »

Prestižinio būsto jaunesnysis (-ioji) brokeris (-ė)

Nuo 1000 Eur
Vilnius - UAB "Rebaltic"

Darbo pobūdis

Ieškome išskirtinės(-io) pardavėjos(-jo) lyderės(-io) prisijungti prie Rebaltic brokerio Nerijaus Lisausko asmeninės prestižinio būsto komandos.

Rebaltic prestižinio būsto jaunesniosios(-jo) brokerės(-io) pagrindinės atsakomybės:
  • Padėti VIP klientams susirasti bei nupirkti prestižinius butus bei namus Vilniuje;
  • Padėti VIP nuomininkams (užsieniečiai, ambasados bei aukštas pajamas gaunantys lietuviai) susirasti ir išsinuomoti prestižinius butus bei namus ilgalaikei nuomai Vilniuje;

Svarbus skirtumas nuo tradicinio brokerio darbo:
  • Jaunesnieji brokeriai dirba tik su įeinančiu klientų srautu, t.y. priimami skambučiai ir užklausos, kuriuos sugeneruoja komanda, todėl nereikia ieškoti kam skambinti;

Objektai, su kuriais dirbame:
www.aruodas.lt/nerijus-lisauskas/

Nuo 2016 m. Nerijaus komandos rezultatai:
  • Parduota prestižinio būsto Vilniuje už 6.300.000 €+;
  • Įvykdyta 300+ prestižinių butų bei namų pardavimo ir nuomos sandorių.

Kodėl verta dirbti Rebaltic -

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas ir automobilis;
  • Anglų ir rusų kalbos mokėjimas;
  • Pilna darbo diena.

Mes jums siūlome

  • Konkurencingą atlyginimą ir visas socialines garantijas;
  • Galimybę būti stipriausios prestižinio būsto brokerių komandos Vilniuje nare (-iu);
  • Mokymo programą, kuri leis nuosekliai tobulėti;
  • Darbo vietą Vilniaus senamiestyje.

Atlyginimas

Nuo 1000 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Rebaltic vizija – lyderiauti prestižinio gyvenamojo būsto pardavimo ir nuomos rinkoje Vilniaus mieste.

Rebaltic ieško lyderių, norinčių dirbti pardavimų srityje. Mūsų pranašumas yra stipri profesionalų komanda, kurios kiekvieno nario tobulėjimui teikiame išskirtinį dėmesį. Įmonėje šiuo metu dirba 14 prestižinio būsto brokerių ir asistentų.

Daugiau apie mus - www.rebaltic.lt
Informacija apie UAB "Rebaltic"
2
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Linas Lekamavičius