Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „MUZIKIJA“

PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO MOKYTOJAS (-A)

800-900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „MUZIKIJA“

Mūsų pasiūlymas

Kviečiame Jus į entuziastingą bendraminčių komandą vaikų ugdymo įstaigoje, keičiančioje ateitį. Reggio Emilia filosofija yra pagrįsta ilgamete sėkme, šimtais laimingų vaikų ir turtingos ateities perspektyva. Pas mus galėsite mėgautis savo veikla nedidelėje grupėje, galėsite džiaugtis galimybe nuolat įgauti naujausių žinių, atskleisti savo kūrybinį potencialą. Žadame puikias darbo sąlygas Antakalnyje, subalansuotą darbo krūvį, sąžiningą atlygį ir jaukias nedidelio kolektyvo tradicijas.
Norėtume pasiūlymą pristatyti išsamiau, tad siųskite savo gyvenimo aprašymą, o Jūsų asmens duomenų ir sveikatos saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Būsimos pareigos ir atsakomybės

Rūpinsitės priešmokyklinukų ugdymu, ruošite juos mokyklai pagal geriausias „Strazdanėlių“ ugdymo programos ir Reggio Emilia ugdymo filosofijos tradicijas, su kuriomis supažindinsime, apmokysime. Iš 36 valandų per savaitę – trys nekontaktinės valandos derinamu darbo grafiku. Bendradarbiausite su kitų sričių specialistais. Detaliau – susitikimo metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite pedagoginį išsilavinimą ir patirties priešmokyklinio ugdymo srityje. Anglų kalbos prireiktų lankantis Reggio Emilia gimtojoje šalyje – Italijoje. Itin vertintume Jūsų kūrybiškumą, meilę vaikams, atvirumą naujoms idėjoms, gebėjimą profesionaliai bendrauti ir su vaikais, ir su jų tėvais. Vairuotojo pažymėjimas būtų naudingas atvykstant į darbą. Jei turite pomėgių kūrybos, meno srityje, vertinsime tai kaip privalumą.
Nedelskite, dar kartą perskaitykite ir – siųskite savo CV tiesiog dabar. Pasikalbėkime.

Atlyginimas

800-900 €/mėn. į rankas
UAB „MUZIKIJA“

UAB „MUZIKIJA“

UAB „Muzikija“ – jau bene 30 metų veikianti įmonė, leidžianti knygas, muziką ir valdanti privačius darželius „Strazdanėlės“. Darželiuose taikoma autorinė „Strazdanėlių“ ankstyvojo ugdymo programa. Ugdymo procese pabrėžiamas kompleksinis aplinkos, kultūros, pasaulio ir savęs pažinimas. Tai augina intelektualią, kūrybingą ir savimi pasitikinčią asmenybę. Muzika, keramika, dailė, teatrinės improvizacijos, tautosaka, sportas, užsienio kalba yra neatsiejama mokymosi dalis. Dideli meniniai projektai teatruose, šeimų stovyklos, nuotaikingos šventės – viskas papildo ugdymo veiklas bei įtraukia kiekvieną „Strazdanėlių“ bendruomenės narį. Mūsų darželių veikla taip pat įkvėpta Reggio Emilia ugdymo filosofijos, kilusios iš Italijos Reggio Emilia miesto. Šios sistemos pradininkas yrapsichologas, pedagogas Loris Malaguzzi (1920 -1994). Reggio Emilia– novatoriškas ir įkvepiantis požiūris į vaikų ugdymą,visuotinai pripažįstamas kaip vienas geriausių pasaulyje, kai vaikas vertinamas kaip stipri ir turtinga stebuklais asmenybė. Mūsų pedagogai yra aktyvūs, draugiški, kūrybingi, atviri ir girdintys vaiką, pastebintys ir fiksuojantys vaiko raidos procesą. Sužinokite apie mus daugiau internete ttps://
Kviečiame į profesionalią komandą naujoką (-ę) šioms pareigoms.
informacija apie UAB „MUZIKIJA“
1119 €
Vid. atlyginimas bruto
20
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2019 m.