Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „INFOMEDIA“

Prisijunk prie geriausio kolektyvo! Ieškome Klientų Aptarnavimo Specialisto (-ės)

Nuo 630 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „INFOMEDIA“

Darbo pobūdis

Atsiliepti į kliento skambutį ir padėti jam.
Operatyviai spręsti klientų problemas naudojantis įvairiomis kompiuterinėmis sistemomis.
Dalyvauti įvairių projektų mokymuose.
Įgyti vertingos patirties įvairiose srityse.
Išdirbus 3 mėnesius yra galimybė dirbti iš namų.

Reikalavimai

Būtų smagu, jeigu turėtum panašaus darbo patirties, bet jeigu neturi, padėsime visko išmokti!

Mums svarbiausia, kad norėtum ir gebėtum:
mokytis ir tobulėti;
padėti skambinančiajam;
kalbėti taisyklinga lietuvių kalba;
rusų kalbos mokėjimas būtų didelis privalumas;
puikios anglų kalbos žinios būtų didelis privalumas.

Mes jums siūlome

Darbo grafiką, kurį galėsi derinti su studijomis ar kita gyvenimo veikla.
Visus reikalingus mokymus tampant mūsų didelės komandos dalimi.
Puikų, ko gero šauniausią kolektyvą.
Darbo vietą šalia miesto centro.
Suteikiame visas sąlygas greitai kilti karjeros laiptais!

Atlyginimas

Nuo 630 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Prie pagrindinio darbo užmokesčio mokami papildomi priedai priklausantys nuo darbo rezultatų. Nepriekaištingai anglų k. kalbantiems siūlomos papildomos galimybės užsidirbti.

Nori įgyti ar pagilinti klientų aptarnavimo patirtį? Prisijunk prie mūsų kontaktų centro komandos Vilniuje, Žalgirio g. 92 Tavo atsakomybės būtų – atsiliepti į skambutį ir suteikti informaciją skambinančiam klientui.
informacija apie UAB „INFOMEDIA“
1025 €
Vid. atlyginimas bruto
56
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 521 €
25% uždirba 521-815 €
25% uždirba 815-1364 €
25% uždirba nuo 1364 €