Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „INFOMEDIA“

Prisijunk prie herojų! Ieškome klientų aptarnavimo specialisto

Nuo 700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „INFOMEDIA“

Darbo aprašymas

“Infomedia” komanda plečiasi ir ieško klientų aptarnavimo specialisto. Dirbsi ne tik su komercinėmis, tačiau ir su valstybinėmis įmonėmis, aptarnausi ne tik skambučius, tačiau ir el.laiškus- monotonijos tavo kasdienybėje tikrai nebus.

Darbo pobūdis:

Atsiliepti į kliento skambutį ir suteikti jam aktualią bei teisingą informaciją.
Operatyviai spręsti klientų problemas naudojantis įvairiomis kompiuterinėmis sistemomis.
Dalyvauti įvairių projektų mokymuose.
Įgyti vertingos patirties įvairiose srityse.
Klientų registracija vakcinavimui.

Reikalavimai

Būtų smagu, jeigu turėtum panašaus darbo patirties, bet jeigu neturi, padėsime visko išmokti.
Mums svarbiausia, kad norėtum ir gebėtum mokytis ir tobulėti.
Kalbėtum ir rašytum taisyklinga lietuvių kalba.
Anglų bei rusų kalbų mokėjimas būtų didelis privalumas.

Ką siūlome?

Darbo grafiką, kurį galėsi derinti su studijomis ar kita gyvenimo veikla.
Darbą namuose arba biure (po apmokymų ir praktikos).
Visus reikalingus mokymus tampant mūsų didelės komandos dalimi.
Puikų, ko gero šauniausią kolektyvą.
Modernią darbo vietą šalia miesto centro, Žalgirio g. 92.
Suteikiame visas sąlygas greitai kilti karjeros laiptais.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Padedame klientams vystyti sėkmingą verslą bei ugdome ateities talentus!
informacija apie UAB „INFOMEDIA“
1137 €
Vid. atlyginimas bruto
72
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 510 €
25% uždirba 510-770 €
25% uždirba 770-1366 €
25% uždirba nuo 1366 €