Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Expertus LT“

Privataus darželio direktorės pavaduotoja (-as)

800-1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Expertus LT“

Darbo pobūdis

  • Darbuotojų veiklos koordinavimas bei jų pavadavimas
  • Dokumentacijos paruošimas ir administravimas (sutartys, protokolai ir t.t.)
  • Glaudus ryšio palaikymas bei išorinė komunikacija su tėvais
  • Bendravimas su tiekėjais
  • Ugdymo planų ataskaitų kontrolė, aptarimas bei sudarymas
  • Švenčių organizavimas/ruošimas
  • Kiti administraciniai darbai pagal poreikį

Reikalavimai

  • Panašaus darbo, ugdymo įstaigoje, patirtis
  • Pašaukimas dirbti su ikimokyklinio amžiaus vaikais
  • Gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus
  • Kūrybiškumas, idėjų generavimas, iniciatyvumas, energingumas
  • Kantrumas bei puikūs komunikaciniai įgūdžiai ir greita orientacija
  • Noras ir drąsa perimti kuo daugiau vadovės atsakomybių

Mes jums siūlome

  • Galimybę realizuoti savo kūrybiškumą ir idėjas
  • Asmeninio augimo galimybes
  • Mokymus, reikalingus kvalifikacijai kelti
  • Pagal poreikį lankstų darbo grafiką
  • Nuoširdžią ir visapusišką pagalbą bei palaikymą
  • Atlyginimą, priklausantį nuo jūsų patirties ( 800 -1100 Eur į rankas)
  • Atvykimo į darbą išlaidų kompensavimą
  • Darbo vieta Vilniuje (netoli Santariškių)

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik tinkamus kandidatus.

Pateikdami savo gyvenimo aprašymą įmonei UAB Expertus LT, Jūs sutinkate, jog naudosime Jūsų asmens duomenis personalo atrankos tikslais. Daugiau informacijos:

Atlyginimas

800-1100 €/mėn. į rankas

Expertus LT klientas – privatus darželis, turintis tik 2 grupes bei orientuotas į kokybišką vaikučių ugdymą.