Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
SEB bankas, AB

Privatus bankininkas (-ė)

2550-3850 eur/mon. Gross
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - SEB bankas, AB
DARBO RINKOS LYDERIS 2020
I vieta finansų kategorijoje
Gilinkite profesines žinias ir siekite naujų iššūkių su Privačios bankininkystės departamento komanda. Privačioji bankininkystė apima platų spektrą paslaugų turtingiausiems banko klientams, pradedant nuo kasdieninių finansinių operacijų iki asmeninės finansų valdymo strategijos kūrimo. Bendradarbiaujant su kitais SEB grupės padaliniais savo klientams visada siūlome aukščiausius tarptautinius standartus atitinkančius sprendimus. Daugiausia dėmesio skiriame turto ir investicijų struktūrai, individualiems finansiniams sprendimams ir glaudžiam tarpusavio ryšiui su klientais kurti.
Šiuo metu ieškome profesionalaus ir energingo Privataus bankininko (-ės), nardančio investicijų pasaulyje bei gebančiam tapti kliento partneriu.

Jūsų atsakomybės
 • Būti kliento partneriu, parduodant banko paslaugas, atitinkančias jo poreikius asmeninių finansų planavimo ir valdymo, investavimo ir taupymo, kreditavimo srityse
 • Palaikyti nuolatinį ryšį su kuruojamais klientais, siekiant užtikrinti ilgalaikius bendradarbiavimo ir pasitikėjimo santykius
 • Ieškoti ir identifikuoti naujus klientus
 • Teikti pasiūlymus dėl veiklos organizavimo ir dabartinių paslaugų tobulinimo ar naujų paslaugų kūrimo
 • Ugdyti ir dalintis patirtimi su komandoje dirbančiu asmeniniu vadybininku (-e)

Savybės, kurias vertiname
 • Turi darbo patirties taupymo ir investavimo, kreditavimo srityje, išmanai kitus banko produktus ir teikiamas paslaugas
 • Turi finansų maklerio konsultanto arba BFIA licenciją
 • Gerai moki užsienio kalbas (anglų, rusų)
 • Efektyviai bendrauji ir bendradarbiauji, gebi dirbti komandoje
 • Turi puikius prezentacinius bei derybų įgūdžius
 • Esi organizuotas, dėmesį skiri klientui ir sieki geriausių rezultatų

Kodėl verta rinktis šią poziciją?
 • Palaikantis ir ugdantis vadovas
 • Profesionali komanda, kuri mielai pasidalins sukauptomis žiniomis (daugelis Privačių bankininkų šioje srityje dirba jau daugiau nei 10 metų)
 • Dinamiška ir motyvuojanti aplinka

Susipažink su SEB banko kultūra, vertybėmis ir naudų paketu: www.seb.lt/karjera/seb-lietuvoje

Jūsų gyvenimo aprašymo lauksime iki balandžio 29 d.

Mėnesinis darbo užmokestis: 2550–3850 EUR (neatskaičius mokesčių).
Konkretus darbo užmokestis, pasibaigus atrankai, pasirinktam kandidatui siūlomas atsižvelgiant į jo patirtį ir kompetenciją. Pagal SEB galiojančią atlygio politiką Lietuvoje, be darbo užmokesčio, yra siūlomas papildomos naudos paketas.

Important information for internal candidates
By applying to this position, you agree that your application will be visible for:
· The hiring manager and the recruiting team working with this recruitment
· The hiring manager of other internal open positions you have applied for in parallel
If you do not accept the transparency of this process, please contact for support.Since our start 160 years ago, SEB has been guided by a strong belief that entrepreneurial thinkers combined with innovative companies are needed to create a better world. We are here to enable them to achieve their ambitions and succeed in both good and difficult times. We are the business engine of the bank, providing the financial expertise our organizational and private customers rely on. We do so with focus on our customers' needs, commitment to quality and trust, and an entrepreneurial mindset to continually improve our services.
Read more: sebgroup.com/

Salary

2550-3850 eur/mon. gross
DARBO RINKOS LYDERIS 2020
I vieta finansų kategorijoje
SEB bankas, AB

SEB bankas, AB

SEB yra daugiau nei pirmaujanti finansinių paslaugų organizacija. Mūsų ambicinga vizija – klientams ir visuomenei teikti pasaulinio lygio paslaugas. Todėl nuolat ieškome skirtingos patirties turinčių kolegų, nuo studentų ar ką tik mokslus baigusių iki patyrusių ekspertų.

Dažniausiai ieškome ekonomikos, verslo administravimo ir vadybos, bankininkystės, finansų ir apskaitos, IT specialistų. Tačiau mūsų gretose yra ir ne vienas matematikas, fizikas, mokytojas ir net gydytojas ar žurnalistas. Tad net jei tavo išsilavinimas ar studijos nesusijusios su finansais, tikime, kad daug dalykų gali išmokti pas mus, todėl pasidomėk galimybėmis!

Tuos, kurie nuosekliai siekia tikslo, sunkiai atsispiria iššūkiams, sugeba bendradarbiauti, kviečiame dirbti SEB grupėje – SEB banke, SEB grupės paslaugų centre Vilniuje ar kitose SEB grupės įmonėse Lietuvoje.

Prisijunkite prie mūsų komandos!

information about SEB bankas, AB
2564 €
Avg. salary gross
(68% didesnis už LT vidurkį)
1496
Number of employees
2-3 mln. €
Revenue 2019 y.
Distribution of employees by salary (before taxes):
25% earn up to 1474 €
25% earn 1474-1926 €
25% earn 1926-3021 €
25% earn more than 3021 €

Jus taip pat gali sudominti: