Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
AB „KAUNO BALTIJA“

Produkto vadybininkė (-as)

1300-1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - AB „KAUNO BALTIJA“

Darbo pobūdis

  • Naujų klientų paieška
  • Darbas su priskirtais užsienio klientais. Bendravimas anglų kalba
  • Efektyvus užsakymų valdymas. Žaliavų paieška, užsakymas, komplektavimo specifikacijų sudarymas, pilna užsakymo kontrolė
  • Darbas su Navision sistema
  • Transporto dokumentų pildymas
  • Užsakymų apmokėjimų kontrolė
  • Įmonės atstovavimas tarptautinėse parodose

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas
  • Puikios anglų kalbos žinios
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai
  • Orientacija į klientą, puikūs bendravimo, organizaciniai įgūdžiai
  • Gebėjimas greitai priimti sprendimus, stipri orientacija į rezultatus, gebėjimas organizuoti, planuoti savo užduotis, savarankiškumas

Privalumai:
  • Patirtis dirbant su Navision valdymo ir apskaitos sistema
  • Mados ir siuvimo srities išmanymas
  • Kitų užsienio kalbų mokėjimas
  • Panašaus darbo pobūdžio patirtis
  • Patirtis pardavimuose

Mes jums siūlome

Tai įdomus ir dinamiškas darbas (tarpinė grandis tarp užsakovo ir mūsų įmonės), kuriam ieškome iniciatyvaus bei atsakingo darbuotojo.
Turėsite galimybes plėsti ir gilinti savo žinias bei gebėjimus seminaruose, mokymuose, užsienio komandiruotėse.

Atlyginimas

1300-1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Metų gale sutarti procentai nuo įmonės pelno

Viena didžiausių siuvimo įmonių Kaune, dirbanti su užsienio partneriais, plečia veiklą ir siūlo produkto vadybininko darbą AB " Kauno Baltija" dirbančioje, su žinomiausiais mados namais, turinčioje savo prekės ženklą.
informacija apie AB „KAUNO BALTIJA“
865 €
Vid. atlyginimas bruto
177
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 664 €
25% uždirba 664-740 €
25% uždirba 740-839 €
25% uždirba nuo 839 €