Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Inžinerinis projektavimas“

Проектувальник: гідротехніка, водогосподарські споруди

1200-2400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Приймаємо українців
Vilnius - UAB „Inžinerinis projektavimas“

Darbo pobūdis

  • Проектування гідротехнічних, екологічних, водогосподарських споруд
  • Підготовка екологічних проектів
  • Робота з додатками Autodesk

Reikalavimai darbuotojui

  • Вища освіта
  • Досвід роботи з програмним забезпеченням для малювання Autodesk Civil 3D (або еквівалентом), володіння комп’ютерною грамотністю
  • Досвід роботи з гідротехнічними, водними, екологічними або рекультиваційними проектами
  • Ставлення, пунктуальність, вміння працювати самостійно та в команді

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Reguliarūs mokymai
Ми пропонуємо дружню, молоду та енергійну команду, високу оплату праці та постійні можливості для навчання та розвитку.

Atlyginimas

1200-2400 €/mėn. neatskaičius mokesčių
strongest_in_lithuania

Mūsų misija - Rytojaus inžinerija šiuolaikinei visuomenei, todėl nenuilstamai tobulėjame savo srityje ir siekiame būti geriausi.

2020 metais įmonė gavo metų Gazelės apdovanojimą ir yra pripažinta viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių Lietuvos bendrovių.
informacija apie UAB „Inžinerinis projektavimas“
2719 €
Vid. atlyginimas bruto
(78% didesnis už LT vidurkį)
16
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.