VšĮ Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras
Daugiau apie įmonę »

Profesijos mokytojas

Vilnius - VšĮ Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras

Darbo pobūdis

Ieškome automatikos srities, stogdengių, skardininkų, šaltkalvių, programinio valdymo gamybos linijų programuotojų/derintojų mokytojų!
  • teorinių ir praktinių užsiėmimų vedimas;
  • darbas su suaugusiais asmenimis (nuo 18 m.);
  • darbas valandinis, pagal iš anksto suderintą grafiką;
  • galimas darbo laikas nuo 8 iki 16 val.

Reikalavimai

  • savo srities technologijų išmanymas;
  • gebėjimas perteikti mintis žodžiu ir raštu;
  • gebėjimas dirbti kompiuteriu;
  • atsakingumas, pareigingumas, kruopštumas.

Mes jums siūlome

  • lankstų darbo grafiką;
  • profesinio tobulėjimo galimybes;
  • laiku mokamą darbo užmokestį;
  • visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

VšĮ Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras - statybos, transporto bei inžinerinės pramonės sektorių partneris profesinio mokymo srityje. Mes mokome suaugusius siekiančius įgyti profesiją arba tobulinti turimą kvalifikaciją. Padedame įmonėms apsirūpinti kvalifikuotais darbuotojais.

Tel: +37061630001.
Įmonėje vid. atlyginimas 897€
10% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)