VšĮ Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras
Daugiau apie įmonę »

Profesijos mokytojas

Vilnius - VšĮ Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras

Darbo pobūdis

Ieškome automatikos srities, stogdengių, skardininkų, šaltkalvių, programinio valdymo gamybos linijų programuotojų/derintojų mokytojų!
  • teorinių ir praktinių užsiėmimų vedimas;
  • darbas su suaugusiais asmenimis (nuo 18 m.);
  • darbas valandinis, pagal iš anksto suderintą grafiką;
  • galimas darbo laikas nuo 8 iki 16 val.

Reikalavimai

  • savo srities technologijų išmanymas;
  • gebėjimas perteikti mintis žodžiu ir raštu;
  • gebėjimas dirbti kompiuteriu;
  • atsakingumas, pareigingumas, kruopštumas.

Mes jums siūlome

  • lankstų darbo grafiką;
  • profesinio tobulėjimo galimybes;
  • laiku mokamą darbo užmokestį;
  • visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

VšĮ Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras - statybos, transporto bei inžinerinės pramonės sektorių partneris profesinio mokymo srityje. Mes mokome suaugusius siekiančius įgyti profesiją arba tobulinti turimą kvalifikaciją. Padedame įmonėms apsirūpinti kvalifikuotais darbuotojais.
Informacija apie VšĮ Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras
971 €
Vid. atlyginimas bruto
(20% didesnis už LT vidurkį)
93
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Mindaugas Černius