Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Garbanė“

PROFESIONALIŲ GROŽIO PREKIŲ E-PARDUOTUVĖS ADMINISTRATORĖ (-IUS)

1300-1900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Garbanė“

Darbo pobūdis

  • Klientų konsultavimas telefonu, el. paštu bei soc. tinkluose.
  • Užsakymų priėmimas/administravimas.
  • Darbas su apskaitos programa Optimum.
  • Naujų prekių duomenų sukėlimas į e-parduotuvę Prestashop platformoje.
  • Prekių likučių priežiūra, bei užsakymų formavimas.
  • Santykių su esamais partneriais palaikymas bei naujų kontaktų užmezgimas.
  • Prekių priėmimas ir pajamavimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Esi neabejingas (-a) estetikai ir tiki, kad grožis kuria gerą nuotaiką!
  • Tau artimas optimistinis požiūris į gyvenimą ir darbą.
  • Bendraudamas (-a) su žmonėmis ne pavargsti, o „pasikrauni“.
  • Turi didelį atsakomybės jausmą bei esi kruopštus ir atidus detalėms.
  • Esi savarankiškas (-a) ir iniciatyvus (-i).
  • Taisyklinga lietuvių kalba.
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.
  • Noras tobulėti bei tobulinti darbo procesus.
  • Turi patirties klientų aptarnavimo srityje (privalumas).
  • Anglų ir rusų kalbų mokėjimas (privalumas).

Įmonė siūlo

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai
  • Galimybę dirbti su žymiausiais profesionaliais grožio produktais
  • Saugią bei atvirą atmosferą jauname ir draugiškame kolektyve.
  • Galimybę realizuoti kūrybines idėjas
  • Stabilų atlygį ir papildomai mokamus priedus už puikius rezultatus.

Atlyginimas

1300-1900 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Garbanė.lt - viena didžiausių profesionalios kosmetikos bei grožio priemonių internetinių parduotuvių, galinti pasigirti gausiu specializuotos kosmetikos asortimentu Lietuvoje. Įmonė savo veiklą vykdo nuo 2009 metų, tad turi gausų klientų ratą, kuriems visuomet stengiasi pasiūlyti geriausią ir greičiausią aptarnavimą bei ilgalaikę draugystę.
informacija apie UAB „Garbanė“
5
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2021 m.