Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Gitana“

PROFESIONALIŲ ĮRANKIŲ SERVISO MEISTRAS VILNIUJE

1200-1700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Gitana“

Darbo pobūdis

  • Sodo ir miško mažosios techniko remontas (benzininiai pjūklai, krūmapjovės, vejapvovės ir pan.)
  • Švaros technikos aptarnavimas ir remontas (Pramoniniai dulkių siurbliai, aukšto slėgio plovimo aparatai, grindų plovimo mašinos ir pan.)
  • Statybinės technikos remontas (elektros generatoriai, betono pjaustytuvai, betono maišyklės ir pan.)
  • Vidaus degimo variklių aptarnavimas ir remontas

Reikalavimai

Veržlumas ir ambicingumas;
Noras mokytis ir tobulėti;
Domėjimasis technika, inžinerija;
Techninis išsilavinimas (privalumas);
Atsakingumas ir sąžiningumas;
Komunikabilumas, anglų, rusų kalbų mokėjimas (privalumas);
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes jums siūlome

Darbą profesionalioje, veržlioje ir draugiškoje komandoje;
Nuolatines profesinio tobulėjimo galimybes;
Kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą ir nuo darbo rezultatų priklausančius solidžius motyvacinius priedus;
Stažuotes Lietuvoje ir užsienyje;
Daugiau apie darbą mūsų komandoje čia:

Atlyginimas

1200-1700 €/mėn. į rankas

UAB „Gitana“ - viena iš lyderiaujančių profesionalių įrankių prekybos įmonių, Lietuvoje veikianti jau 28 metus. Pagrindinė įmonės veikla - patikimas statybos, pramonės ir transporto įmonių aprūpinimas profesionalia ir kokybiška įranga ir įrankiais. Įmonė taip pat teikia profesionalias techninės priežiūros paslaugas. Mūsų įmonės stabilumą ir patikimumą garantuoja maža darbuotojų kaita ir nuolat auganti metinė apyvarta. Šiuo metu 9 įmonės skyriuose Lietuvoje dirba virš 180 darbuotojų. Nuolatinis darbuotojų mokymas bei tobulinimas gamintojų rengiamuose kursuose ir praktiniuose seminaruose - tai mūsų ilgalaikė investicija ir darbuotojų profesionalumo garantas.
informacija apie UAB „Gitana“
2207 €
Vid. atlyginimas bruto
(45% didesnis už LT vidurkį)
191
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1401 €
25% uždirba 1401-2024 €
25% uždirba 2024-2691 €
25% uždirba nuo 2691 €