UAB „Saulės sprendimai“

Programuotojas (Frontend)

2000-5000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Saulės sprendimai“

Darbo pobūdis

  • WEB vartotojo sąsajos ir aplikacijų kūrimas;
  • Darbas “Agile” komandoje vystant IT produktus, kuriais naudojasi tūkstančiai mūsų klientų;
  • Žinių išplėtimas apie programinės įrangos kūrimo procesą sprendžiant sudėtingas užduotis.

Reikalavimai

MES TIKIMĖS, KAD TU:
  • Turi mažiausiai 2+ metų patirtį;
  • Turi tvirtų žinių ir praktikos dirbant su: react/css/vanilla javascript;
  • Savarankiškas ir iniciatyvus;
  • Esi pažengęs anglų kalbos vartotojas;
Suvoki IT produktų kūrimo etapus.

PRIVALUMAI:
  • Bakalauro ar aukštesnio laipsnio išisilavinimas (universitetas / kolegija);
  • Turi patirties įgyvendinant didelio masto projektus (privalumas);
  • Turi žinių apie gerą UX praktiką (privalumas);
  • Turi žinių apie „Wordpress“ ir PHP (privalumas).

Mes jums siūlome

  • Darbą jaunatviškoje, sėkmingai augančioje Fintech įmonėje;
  • Darbą miesto centre;
  • Galimybę inicijuoti ir įgyvendinti sprendimus;
  • Įdomią patirtį ir augimą;
  • Darbo užmokestį, priklausantį nuo turimos patirties.

Atlyginimas

2000-5000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Our team specializes in business, data processing, web development and design. We are building advanced, reliable, secure products with great customer experience for the users. We always keep a close cooperation with our clients to ensure long lasting relationships.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (11)
informacija apie UAB „Saulės sprendimai“
3613 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
26
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2019 m.