Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Esco Medical Technologies“

Programuotojas

2699-2700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - UAB „Esco Medical Technologies“

Darbo pobūdis

Ieškome C#, Linq, Entity Framework programuotojo naujų produktų kūrimui ir esamų tobulinimui.

Reikalavimai darbuotojui

1. Patirtis dirbant su WPF ir XAML (su MVVM modeliu);
2. Programinės įrangos projektavimo modelių, duomenų struktūrų ir algoritmų supratimas;
3. C#, Linq, Entity Framework, daugiapakopio programavimo patirtis;
4. SQI serverio, ISS patirtis.

Atlyginimas

2699-2700 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Medicininės ir laboratorinės įrangos projektavimas bei gamyba.
informacija apie UAB „Esco Medical Technologies“
2636 €
Vid. atlyginimas bruto
(73% didesnis už LT vidurkį)
82
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1917 €
25% uždirba 1917-2370 €
25% uždirba 2370-3029 €
25% uždirba nuo 3029 €