Vilniaus Gedimino technikos universitetas

Programuotojas

20-35 €/val. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - Vilniaus Gedimino technikos universitetas

Darbo pobūdis

LT: Ieškomas bent 3 metų patirtį turintis patikimas ir naujų iššūkių nebijantis programuotojas/ja.
Programavimo uždaviniai susiję su vykdomu mokslinės inžinerinės pakraipos taikomuoju MTEP projektu, finansuojamu iš ES struktūrinių fondų. Vystomas neregiams skirtas naujas funkcinis prototipas orientavimuisi ir navigavimui patalpų viduje.

EN: We are searching for an experienced (at least three years of practice) and reliable programmer in the innovative research project while developing a functional prototype for blind and severely visually impaired persons' orientation and navigation indoors.

Reikalavimai

LT: Python, mobiliųjų aplikacijų programavimas, Linux OS, DBVS, web sistemų patirtis, vartortojo ir valdymo sąsajų programavimas, pageidautinos žinios apie apartinės įrangos (hardware) programavimą, bent jau pagrindai C++, privalumas ROS žinios.

EN:
Python, mobile apps, Linux OS, DBMS, web systems, user and control interfaces, desirable knowledge of hardware programming, C++, and ROS.

Mes jums siūlome

LT: Konkurencingas atlyginimas. Nestandartiniai sprendimai kartu su mokslininkais kuriant inovatyvų naują produktą.
EN: Competitive salary. Nonstandard solutions while developing together with a science team innovative new product.

Atlyginimas

20-35 €/val. neatskaičius mokesčių
LT: Priklausomai nuo darbo rezultatų valandinis atlyginimas su mokesčiais 20-35 eur/val.; darbo apimtis keli šimtai valandų.
EN: Hourly salary with taxes 20-35 eur/hour; depending on the results, workload is a few hundred hours.

Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas
informacija apie Vilniaus Gedimino technikos universitetas
1735 €
Vid. atlyginimas bruto
(14% didesnis už LT vidurkį)
1594
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 796 €
25% uždirba 796-1418 €
25% uždirba 1418-2133 €
25% uždirba nuo 2133 €