Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Crowdison“

Project manager (marketing)

1200-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Crowdison“

Darbo pobūdis

Marketingo projektų planavimas, efektyvus įgyvendinimas, rezultatų analizė;
Marketingo kampanijų biudžeto sudarymas ir valdymas;
Marketingo paslaugų pirkimų planavimas, organizavimas ir kontrolė;
Marketingo medžiagos rengimas ir sklaida soc. tinkluose (FB, Youtube, Twitter, LinkedIn ir kt.) bei kitais kanalais;
Įmonės vadovų konsultavimas marketingo ir strateginiais klausimais;

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis išsilavinimas;
Anglų kalbos žinios A lygiu;
Puikūs projektų planavimo, organizavimo ir valdymo įgūdžiai;
Marketingo projektų vadovo ar marketingo vadovo patirtis būtų privalumas;
Pozityvus požiūris, orientacija į rezultatą, komunikabilumas;

Įmonė siūlo

Įdomų ir dinamišką darbą naujoje įmonėje;
Darbą su išskirtiniu projektu ir naujo produkto paleidimu;
Stebėti ir dalyvauti įmonės augime ir plėtroje nuo pirmos dienos;
Kurti įmonės strategiją ir kelti naujus tikslus dalyvaujant susitikimuose su įmonės akcininkais ir vadovais.

Atlyginimas

1200-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Crowdison is a platform that radically transforms your investment opportunities. From now on, investing is no longer reserved only for high-capital investors: everyone has an opportunity to invest in projects of their choice.