Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „VA STATYBA“
Daugiau apie įmonę »

Projekto vadovas

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Alytus - UAB „VA STATYBA“

Darbo pobūdis

Turėti ne mažesnę, kaip 2 metų patirtį, turėti gerus analitinius ir organizacinius sugebėjimus, turi būti susipažinęs su statybos sritį reglamentuojančiais teisės aktais. Mokėti valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas, savarankiškai planuoti, organizuoti savo veiklą. Turi žinoti, mokėti ir išmanyti - projektinę-sąmatinę dokumentaciją, projektavimo darbų planavimo ir organizavimo metodus, statybos ir projektavimo procesų eiliškumą ir trukmę, skaityti sudėtingus brėžinius ir schemas ir t.t.

Reikalavimai

Turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą, turėti organizacinių, administracinių ir bendravimo gebėjimų, savarankiškai planuoti ir organizuoti savo veiklą, mokėti valdyti informaciją, mokėti dirbti kompiuteriu (MS Office Pro, internet)

Mes jums siūlome

Kvalifikacijos tobulinimo kursai, telefonas, automobilis, priedas prie atlyginimo ir t.t.

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas
UAB „VA STATYBA“

UAB „VA STATYBA“

UAB „VA STATYBA“ įkurta 2007 m.– tai inovatyvi nuolat plečianti savo veiklos ribas, tobulėjanti ir auganti įmonė, jau keletą metų išlaikanti lyderiaujančias pozicijas tarp Alytaus apskrities statybos įmonių.
Daugiau kaip dešimties metų patirtį turinti įmonė dirba įvairiose statybos darbų srityse, tai nebijanti iššūkių, galinti įgyvendinti net patį sudėtingiausią projektą įmonė, kurios pagrindinė veikla apima projektavimo, bendrastatybinius, specialiuosius ir kultūros paveldo tvarkymo darbus bei generalinės rangos paslaugas.
Mūsų tikslas – patenkinti ir laimingi klientai (užsakovai) todėl didelį dėmesį skiriame atliekamų darbų kokybei ir atlikimo terminams. Siekdami kokybiškai ir laiku įgyvendinti klientų projektus kontroliuojame kiekvieną atliekamų darbų etapą, pritaikome naujas technologijas bei inovatyvius sprendimus.
Mūsų įmonė atlieka visą kompleksą statybos darbų, nuo projekto parengimo iki statybos užbaigimo dokumentų tvarkymo. Kvalifikuoti specialistai parengs ir suderins projektą, suskaičiuos statybos kainą ir sudarys darbų grafiką, profesionalių darbuotojų komanda įgyvendins net ir sudėtingiausią projektą, bet kuriame jo etape.
Įmonėje dirba virš 100 darbuotojų.

Panašūs skelbimai: