Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Versina“

PROJEKTŲ INŽINIERIAUS ASISTENTAS (-Ė), Vilnius

880-1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Versina“

Darbo pobūdis

  • organizuoti konkursus subrangovams, parinkti/rengti konkursinę dokumentaciją);
  • sisteminti gautą informaciją ir teikti projekto vadovui;
  • ruošti projekto finansines ataskaitas, atliktų darbų aktus, taip pat ruošti ir rūpintis projekto dokumentais, tinkamai juos prižiūrėti ir archyvuoti.

Reikalavimai darbuotojui

Tikimės, kad Jūs:

  • turite aukštąjį statybos / inžinerinį išsilavinimą (arba esate paskutinio kurso studentas/-ė);
  • esate susipažinęs su statybos, techniniais ir technologiniais procesais, statybas reguliuojančiais įstatymais, projektų rengimo ir įgyvendinimo reikalavimais;
  • puikiai dirbate MS Office programomis;
Analogiško darbo patirtis - PRIVALUMAS.

Įmonė siūlo

  • įdomų ir atsakingą darbą;
  • darbą draugiškoje, ambicingoje komandoje;
  • pagalbą ir mokymus iš savo srities specialistų ir vadovų;
  • kompetenciją ir darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą;

Atlyginimas

880-1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Įmonė statybų versle jau dvidešimt metų. Per šį laikotarpį mums pavyko suburti ir išlaikyti patyrusius vadovus, kvalifikuotus specialistus ir statybininkus. Mes vykdome plataus spektro statybos projektus: statome bei atnaujiname gamybinės, visuomeninės ir komercinės paskirties statinius, infrastruktūros objektus, gyvenamuosius namus.
Mūsų sėkmės formulė – moderni vadyba, kvalifikuoti ir motyvuoti darbuotojai bei patikimi partneriai.
informacija apie UAB „Versina“
1307 €
Vid. atlyginimas bruto
125
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 946 €
25% uždirba 946-1240 €
25% uždirba 1240-1646 €
25% uždirba nuo 1646 €