Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „RNDV statyba“

Projektų inžinierius (-ė)

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „RNDV statyba“

Darbo pobūdis

RNDV Statyba – bendrovė, teikianti aukščiausios kokybės statybos darbus ir sėkmingai vykdanti rekonstrukcijos ir statybų projektus visoje Lietuvoje į savo augančią komandą kviečia prisijungti projektų inžinierių (-ę). Pagrindinės Jūsų užduotys būtų:
  • bendradarbiavimas ir derininimas techninių klausimų su užsakovais, subrangovais ir darbų vykdytojais viso projekto įgyvendinimo laikotarpiu;
  • statybos objekto darbų atlikimo terminų kontrolė;
  • statybos objektui reikalingų medžiagų poreikio paruošimas pirkimų skyriui ir pirkimų vykdymo kontrolė;
  • subrangovų paieška, konkursų vedimas, pirminės derybos, pasirašius sutartį būsite atsakingas už subrangovų darbų ir sutarties sąlygų vykdymo kontrolę;
  • pagalba projektų vadovui rengiant statybos techninę dokumentaciją ir ataskaitas;
  • kasdieninių projekto veiklų koordinavimas, informacijos paieška, apibendrinimas ir kitų projektų vadovo pavestų užduočių organizavimas ir vykdymas.
Mes tikimės, kad Jūs komandiškai dirbsite su projektų vadovu, spręsite iškilusius klausimus ir ieškosite tinkamiausių sprendimų dėl techninio projekto įgyvendinimo.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis inžinerinis išsilavinimas;
  • gebėjimas skaityti, analizuoti projektus bei techninę dokumentaciją;
  • atsakingumas, pareigingumas, orientacija į kokybišką rezultatą;
  • kompiuterinis raštingumas;
  • vairuotojo pažymėjimas.

  • įdomų darbą, skatinantį tobulėti profesinėje bei asmeninėje srityje;
  • darbą profesionalioje komandoje;
  • laiku mokamą, konkurencingą bei Jūsų kvalifikaciją atitinkantį darbo atlygį;
  • darbą stabiliai dirbančioje kompanijoje.

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas

Mes esame RNDV įmonių grupė – viena didžiausių statybos paslaugų teikėjų Europoje. Daugiau nei 1500 gamybos, projektų valdymo ir administracijos darbuotojų, kurių kompetencijos, patirtis ir profesionalus komandinis darbas slypi už šimtų įgyvendintų projektų.

UAB "RNDV Statyba" įmonė, priklausanti RNDV įmonių grupei. Atestuota ypatingų statinių ir kultūros paveldo statybos rangos kompanija, dirbanti kaip generalinė rangovė, aktyviai dalyvaujanti renovacijos projektuose bei atliekanti visus bendruosius statybos darbus.