Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "Altum Retail"
Daugiau apie įmonę »

Projektų koordinatorius ir asistentas

Nuo 700 Eur
Vilnius - UAB "Altum Retail"

Darbo pobūdis

Ieškome darbuotojo turinčio patirties įvairių projektų valdyme.
Jūs būsite labai svarbus darbuotojas koordinuojant ir atliekant visus mūsų projektus ir darbus kolegoms ir klientams.

Darbo pobūdis:
  • Įrangos įmonėms vykdomiems projektams užsakymas, paruošimas, siuntimo su logistikos įmonėmis suorganizavimas.
  • Mūsų klientų užsakymų vykdymas.
  • Prekių užsakymas iš Lietuvos ir Užsienio tiekėjų.
  • Sandėlio likučių priežiūra.
  • Nuomos projektų suderinimas su klientais ir mūsų inžinieriais.
  • Įmonės korporatyvinio puslapio administravimas. Sėkmės istorijų kėlimas, išverstų puslapių sukėlimas.
  • E-komercijos parduotuvių administravimas, tobulinimas ir priežiūra. Prekių kėlimas, užsakymų administravimas, bendravimas su klientais. (Parduotuviusprendimai.lt, Shopssolutions.co.uk)
  • Amazon paskyrų aptarnavimas, užsakymų vykdymas.
  • Pagalba įmonės vadovui su įvairiais administraciniais darbais.
  • Pardavimų ir Projektų skyrių paskirtų užduočių projektuose vykdymas.

Reikalavimai

Tikimės, kad:
  • būsi komunikabili(-us), draugiška(-as), iniciatyvi(-us), kruopšti(-us), atidi(-us) ir turėsi aukštą asmeninę atsakomybę;
  • aiškiai nusistatai darbų prioritetus, "deadline'us" ir vykdai projektus laiku;
  • turi gerus darbo kompiuteriu įgūdžius, moki dirbti su MS Word, MS Excel, Internet Explorer ir kt. programomis;
  • labai efektyviai planuosi laiką, laiku ir YPAČ atsakingai atliksi patikėtas užduotis;
  • puikiai bendrauji lietuvių ir anglų k. (žodžiu ir raštu);
  • sieki mokytis ir tobulėti;
  • turi patirties su technologijomis, technologiniais IT ir panašiais projektais

Mes jums siūlome

  • Atsakingą ir įdomų darbą augančioje bei perspektyvioje kompanijoje;
  • Puikias darbo sąlygas ir atmosferą;
  • Jauną, smagų ir draugišką kolektyvą;
  • Profesinio tobulėjimo ir saviraiškos galimybes;
  • Visas socialines garantijas bei nuolatinį, sąžiningai mokamą atlyginimą.

Atlyginimas

Nuo 700 Eur atskaičius mokesčius

Darbo vieta: Ulonų g. 5, Vilniaus m. sav., Vilnius
Informacija apie UAB "Altum Retail"
1095 €
Vid. atlyginimas bruto
(22% didesnis už LT vidurkį)
8
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Ernestas Kuprinskas