Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "HILL International Baltic"
Daugiau apie įmonę »

Projektų vadovas(-ė) (Investicijų ir plėtros skyrius)

Vilnius - UAB "HILL International Baltic"

Darbo pobūdis

Jūs būsite atsakingas(-a) už naujų finansinių modelių, priemonių kūrimą bei jų parengimą įgyvendinimui. Analizuosite rinkos situaciją ir teiksite pasiūlymus apie naujus galimus finansuoti projektus bei jiems tinkamas priemones. Rengsite įgyvendinamų finansinių priemonių vidines įgyvendinimo tvarkas bei atliksite jų įgyvendinimo priežiūrą. Prireikus rengsite finansavimo sutartis, užtikrinsite jų laikymąsi bei teiksite reikalingas ataskaitas vadovybei ir institucijoms. Taip pat bendrausite su potencialiais užsienio partneriais ir inicijuosite tarptautinius projektus.

Reikalavimai

Tikimės, kad jūs efektyviai renkate, analizuojate, sisteminate informaciją bei gebate tinkamai ją pristatyti kitiems raštu ir žodžiu; kruopščiai planuojate ir atlikdamas(-a) užduotis laikotės nustatytų terminų, gebate priimti sprendimus bei dirbti savarankiškai savo atsakomybių srityje. Dirbant šioje pozicijoje ypač svarbus ir efektyvus darbas komandoje, orientacija tiek į klientą, tiek į galutinį siekiamą rezultatą.

Šiai pozicijai yra būtinas aukštasis išsilavinimas ekonomikos, finansų ar bankininkystės srityje, mažiausiai 2-jų metų darbo patirtis finansų srityje (bankinėse institucijose, kredito įstaigose, finansų įstaigose) taip pat tikimės, jog kalbate lietuvių ir anglų kalbomis.

Kandidatuojant privalumų suteiks darbo su viešuoju sektoriumi patirtis, projektų valdymo patirtis, ES struktūrinių fondų veikimo principų išmanymas, ES struktūrinių fondų administravimo įgūdžiai bei mokėjimas.

Mes jums siūlome

Įmonė suteikia visas darbui reikalingas priemones (darbo vieta Gedimino pr., kompiuteris, turimas kompetencijas ir darbo patirtį atitinkantis mėnesinį darbo užmokestį ir reguliarius priedus, priklausančius nuo jūsų darbo rezultatų.

VIPA darbuotojai turi galimybę gauti priedus, priklausančius nuo jūsų darbo rezultatų, kelti kvalifikaciją pasirinktuose mokymuose tiek gyvai, tiek nuotoliniu būdu, mokytis anglų kalbos, dalyvauti tarptautiniuose projektuose, naudotis sveikatos draudimu.

Jeigu Jūs susidomėjote šia darbo pozicija, prašome atsiųsti savo CV adresu: – paskirties laukelyje „VIPA projektų vadovas“. Jūsų kandidatūros lauksime iki spalio 31 dienos.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
UAB "HILL International Baltic"

UAB "HILL International Baltic"

UAB Viešųjų investicijų plėtros agentūra (VIPA), 4 metus veikianti finansų įstaiga, kuri teikia finansines paslaugas, įgyvendina ir administruoja finansines priemones, skirtas viešojo sektoriaus investicijoms, viešosios infrastruktūros bei viešųjų paslaugų modernizavimui. VIPA veikla apima finansinių instrumentų įgyvendinimą, tokių kaip paskolų teikimas, garantijų išdavimas, investicijų į kapitalą arba panašių priemonių, skirtų miestų plėtrai, viešosios infrastruktūros optimizavimui bei energijos vartojimo efektyvumo didinimo, įgyvendinimui, bei siekianti privačių investicijų pritraukimo į Lietuvą.

Panašūs skelbimai: