Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "HILL International Baltic"
Daugiau apie įmonę »

Projektų vadovas(-ė) (Investicijų ir plėtros skyrius)

Vilnius - UAB "HILL International Baltic"

Darbo pobūdis

Jūs būsite atsakingas(-a) už naujų finansinių modelių, priemonių kūrimą bei jų parengimą įgyvendinimui. Analizuosite rinkos situaciją ir teiksite pasiūlymus apie naujus galimus finansuoti projektus bei jiems tinkamas priemones. Rengsite įgyvendinamų finansinių priemonių vidines įgyvendinimo tvarkas bei atliksite jų įgyvendinimo priežiūrą. Prireikus rengsite finansavimo sutartis, užtikrinsite jų laikymąsi bei teiksite reikalingas ataskaitas vadovybei ir institucijoms. Taip pat bendrausite su potencialiais užsienio partneriais ir inicijuosite tarptautinius projektus.

Reikalavimai

Tikimės, kad jūs efektyviai renkate, analizuojate, sisteminate informaciją bei gebate tinkamai ją pristatyti kitiems raštu ir žodžiu; kruopščiai planuojate ir atlikdamas(-a) užduotis laikotės nustatytų terminų, gebate priimti sprendimus bei dirbti savarankiškai savo atsakomybių srityje. Dirbant šioje pozicijoje ypač svarbus ir efektyvus darbas komandoje, orientacija tiek į klientą, tiek į galutinį siekiamą rezultatą.

Šiai pozicijai yra būtinas aukštasis išsilavinimas ekonomikos, finansų ar bankininkystės srityje, mažiausiai 2-jų metų darbo patirtis finansų srityje (bankinėse institucijose, kredito įstaigose, finansų įstaigose) taip pat tikimės, jog kalbate lietuvių ir anglų kalbomis.

Kandidatuojant privalumų suteiks darbo su viešuoju sektoriumi patirtis, projektų valdymo patirtis, ES struktūrinių fondų veikimo principų išmanymas, ES struktūrinių fondų administravimo įgūdžiai bei mokėjimas.

Mes jums siūlome

Įmonė suteikia visas darbui reikalingas priemones (darbo vieta Gedimino pr., kompiuteris, turimas kompetencijas ir darbo patirtį atitinkantis mėnesinį darbo užmokestį ir reguliarius priedus, priklausančius nuo jūsų darbo rezultatų.

VIPA darbuotojai turi galimybę gauti priedus, priklausančius nuo jūsų darbo rezultatų, kelti kvalifikaciją pasirinktuose mokymuose tiek gyvai, tiek nuotoliniu būdu, mokytis anglų kalbos, dalyvauti tarptautiniuose projektuose, naudotis sveikatos draudimu.

Jeigu Jūs susidomėjote šia darbo pozicija, prašome atsiųsti savo CV adresu: – paskirties laukelyje „VIPA projektų vadovas“. Jūsų kandidatūros lauksime iki spalio 31 dienos.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
UAB "HILL International Baltic"

UAB "HILL International Baltic"

Esame tarptautinė konsultacinė kompanija, turinti gilias tradicijas ir veikianti žmogiškųjų išteklių bei valdymo srityse. Jau daugiau nei 35 metus mes dirbame laikydamiesi sąžiningumo ir žmogiškumo principų bei aukštų psichologinių standartų. HILL naudojame savo metodus, kuriuos kūrėme ir toliau vystome per ilgus metus pasitelkdami daugybės verslo psichologų patirtį.

Kaip viena iš pirmųjų ir vis dar pirmaujančių kompanijų Europoje, HILL jau turi virš 50 biurų daugiau nei 30-tyje šalių.

HILL veikia ne tik Europos šalyse, bet ir už Europos ribų. Mūsų platus, daugybę šalių apimantis tinklas, garantuoja Jums kokybiškus personalo kompetencijų vertinimo įrankius bei sprendimus net 27 kalbomis!

HILL biuruose dirba apie 200 ekspertų, tarp kurių yra virš 120 verslo psichologų. Mūsų komanda yra sudaryta iš skirtingų profesionalų, tačiau visi jie turi vieną tikslą: padėti įmonėms ir asmenims efektyviau pasiekti tiek organizacinės, tiek asmeninės sėkmės profesinėje veikloje.

Panašūs skelbimai: