Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Tekvila“

PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė) (RENGINIŲ ORGANIZAVIMAS)

1000-1350 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Tekvila“

Mūsų pasiūlymas

Pasitikėjimo kreditas Jūsų kompetencija; aiškios atsakomybių ribos; renginių organizavimas pastoviems įmonės klientams ir naujiems, išreiškusiems norą bendradarbiauti tik su Eventum Group. Manome, kad sąžiningai mokamas atlygis už Jūsų darbą ir skatinanti nuolatinį tobulėjimą aplinka – taip pat svarbu, kaip ir gerai aprūpintas bei kūrybiškumo kupinas biuras pačioje Senamiesčio širdyje.
Tačiau labiausiai didžiuojamės, kad esam tikra Komanda – vystome verslą kartu, priimame svarbius sprendimus, drąsiai žengiam karjeros žingsnius, esam nuoširdūs ir atviri.
Mielai susipažintume su Jumis! Siųskite savo gyvenimo aprašymą, o Jūsų asmens duomenų saugumu ir atrankos konfidencialumu pasirūpinsime tinkamai.

Būsimos užduotys ir darbo sąlygos

Bendrausite su užsakovais, pageidaujančiais kokybiško renginio 50 – 1000 asmenų; išsiaiškinę poreikius, kartu su kolegomis paruošite profesionalų pasiūlymą klientui; suderinsite visas būtinas detales bei subursite mūsų parinktų patikimų pagalbininkų komandą projekto vykdymui. Būsite projekto šeimininkas, gebantis ir galintis užtikrinti ne tik puikią renginio eigą, bet ir ilgalaikius santykius su užsakovu. Štai kokie renginiai pavyksta mums:

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite panašaus darbo ir projektų bei komandos valdymo patirties renginių organizavimo srityje; režisūrinių, kūrybinių, scenarijaus rašymo gebėjimų bei ambicijų augti kartu su sėkmingos įmonės komanda. Tikimės, kad mąstote strategiškai, bendraujate profesionaliai; gebate planuoti laiką ir organizuoti grupės žmonių darbą; turite biudžeto valdymo ir sąmatų sudarymo patirties. Jei dirbsime kartu – teks domėtis šiuolaikinių renginių kultūra. Net neabejojame, kada puikiai kalbate, rašote lietuviškai. Užsienio kalbų žinios bei geras kompiuterinis raštingumas taip pat reikalingi.
Nedelskite, siųskite savo CV dabar!

Atlyginimas

1000-1350 €/mėn. į rankas
pirmasis skaičius – fiksuota atlyginimo dalis bandomuoju laikotarpiu, antrasis – potencialiai atlyginimas su priedais už rezultatus
UAB „Tekvila“

UAB „Tekvila“

Renginių organizavimo įmonė “Eventum Group” – patyrusi, energinga, kūrybinga ir idėjomis trykštanti renginių organizatorių komanda. Mes kuriame išskirtinius renginius įmonėms – vasaros ir žiemos šventes, jubiliejus, renginius klientams, komandos formavimo užsiėmimus, mokymus ir konferencijas. Esame geriausiųjų penketuke Lietuvoje. Sužinokite daugiau apie mus, apsilankykite internetinėje svetainėje ,
Mes nuoširdžiai tikime, džiaugiamės ir mėgaujamės tuo, ką darome, tad stipriname komandą ir kviečiame profesionalą šioms pareigoms:
informacija apie UAB „Tekvila“
3
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.