Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Person Premier“
Daugiau apie įmonę »

PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

600–1200 Eur
Vilnius - UAB „Person Premier“

Person Premier vertės pasiūlymas:

Ilgalaikės karjeros perspektyva profesionalų komandoje; projektai, turintys išliekamąją vertę; darbo aplinka pačiame miesto centre ir sąžininga pasiekimų vertinimo sistema. Mes švenčiame pergales, įgyvendiname inovatyvius sprendimus, tobulėjame ir kuriame savo kasdienybę kartu.
Jei Jums irgi svarbūs tie patys dalykai, siųskite savo CV. Pasikalbėkime! Jūsų asmens duomenų konfidencialumu pasirūpinsime.

Pagrindinės užduotys:

Profesionalus projektų valdymas ir mokymų organizavimas; ilgalaikių partnerystės santykių su klientais ir tiekėjais užtikrinimas; aktyvus Person Premier paslaugų pardavimas.

Lūkesčiai kompetencijai:

Projektų valdymo patirtis ir atsakingas rodiklių siekimas, anglų kalbos žinios, kompiuterinis raštingumas ir vairuotojo pažymėjimas. Tikimės, kad esate motyvuotas, profesionaliai bendraujantis žmogus, turintis ambicijų, idėjų ir karjeros lūkesčių.

Atlyginimas

600–1200 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
UAB „Person Premier“

UAB „Person Premier“

UAB “Person Premier” - tai daugiau nei 17 metų dirbanti įmonė, viena iš 10-ties geriausių Lietuvos konsultacinių kompanijų, tai efektyviai veikianti komanda, kurianti ir taikanti veiksmingus vadybos ir psichologijos sprendimus žmonėms bei organizacijoms. Organizuojame vidinius ir atvirus mokymus, konsultuojame strateginiais organizacijų valdymo klausimais. Užimame lyderiaujančias pozicijas jaunimo verslumo ugdymo srityje. Daugiau apie mus:

Vykdome įmonės plėtros planus, todėl kviečiame naują komandos narį šioms pareigoms:
Informacija apie UAB „Person Premier“
799 €
Vid. atlyginimas bruto
11
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Eva Eglė Žmuidinavičiūtė

Panašūs skelbimai: