Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Electronic Lab“

PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

1500-2500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Electronic Lab“

Darbo pobūdis

El. komercijos projektų kūrimo ir vystymo vadyba.

Detaliau:
  • Klientų situacijos ir poreikių analizė bei sąmatų ruošimas;
  • Pasiūlymų teikimas ir derinimas su klientu;
  • Projekto užduočių ruošimas ir delegavimas programuotojams;
  • Programuotojų resursų planavimas ir priežiūra;
  • Atliktų užduočių testavimas ir derinimas su klientais;
  • Projektų rizikų vertinimas ir problemų sprendimų koordinavimas;
  • Klientų konsultavimas susijusiais el. komercijos klausimais.

Reikalavimai

Bent 3 metų analogiško darbo patirtis.
El. komercijos verslo procesų išmanymas.
Aukštasis išsilavinimas IT srityje būtų privalumas.
Geri komunikaciniai įgūdžiai lietuvių ir anglų kalbomis.
Šiuolaikinių IT projektų valdymo metodikų žinios.
Į efektyvumą orientuotas mąstymas.

Vertinsime, jei:
Su kolegomis pasidalinsi gerosiomis projektų valdymo praktikomis.
Domėsiesi naujovėmis ir prisidėsi prie jų diegimo komandoje.
Prisidėsi prie įmonės mikroklimato gerinimo ir kolegų motyvavimo.

Mes jums siūlome

Darbą su pažangiais ir savo srityse lyderiaujančių įmonių projektais.
Galimybę dirbti patyrusių bei draugiškų specialistų komandoje.
Darbo vietą šiuolaikiškame ir gamtos apsuptyje „Vilnius Tech Park“ esančiame ofise.
Nemokamus užkandžius ir kavą erdviame valgomajame arba jaukioje lauko terasoje.
Pramogas pertraukų metu ir po darbo: stalo futbolą, stalo tenisą, VR, XBOX.
Darbą tik darbo metu (laisvus savaitgalius, vakarus, ramias atostogas).

Atlyginimas

1500-2500 €/mėn. į rankas
Priklausomas nuo rezultatų, gali augti.

ELECTRONIC LAB - tai IT profesionalų komanda, sukaupusi 10-ies metų patirtį, kuriant ir vystant pažangius bei sėkmingus e-komercijos projektus savo srityse lyderiaujančioms prekybos ir paslaugų įmonėms. Nuolat analizuodami ir realizuodami specifinius klientų poreikius, esame vertinami kaip ypatingai patikimi partneriai, gebantys užtikrinti ilgalaikį ir efektyvų bendradarbiavimą. Mumis pasitiki: Laisvalaikio dovanos, Telia, Douglas, Kika, Open24, Audimas, Assorti, Jaukurai ir kt.
informacija apie UAB „Electronic Lab“
3318 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
11
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2019 m.