Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Leonhard Weiss Lietuva“

PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

Nuo 2000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Leonhard Weiss Lietuva“

Darbo pobūdis

  • Organizuoti ir vykdyti geležinkelio kelių statybos, remonto, priežiūros darbų projektus, pagal patvirtintą projektinę dokumentaciją ir darbų vykdymo grafikus statybos objektuose.

Geležinkelio kelio darbų projektų vadovas (-ė) bus atsakingas (-a) už:
  • Įmonės vykdomų darbo projektų koordinavimą ir kontrolę;
  • Įmonės atstovavimą bendraujant su užsakovais, projektuotojais, technine priežiūra ir subrangovais;
  • Naujų projektų, užsakovų paiešką ir projektų įgyvendinimą;
  • Vidaus darbo tvarkos, bei kitų norminių aktų laikymąsi;
  • Dalyvavimą viešuosiuose pirkimuose, pirkimų eigos koordinavimą;

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas geležinkelio kelio statybos/inžinerijos srityje;
  • Ypatingo statinio statybos vadovo atestatas. Statiniai: susisiekimo komunikacijos: keliai, keliai (gatvės), geležinkelio kelias, kiti transporto statiniai;
  • Minimali 3 metų patirtis dirbant objektuose, susijusiuose su geležinkelių kelių statyba ir remontu;
  • Analitinis mąstymas, orientacija į rezultatą, atsakingumas, iniciatyvumas, sugebėjimas prisiimti, deleguoti užduotis ir atsakomybę, bendradarbiauti su įvairiais žmonėmis;
  • Statybos procesų ir technologijų, teisės aktų išmanymas, praktinis jų taikymas;
  • Rusų ar/ir anglų kalbų žinios;
  • Vairuotojo pažymėjimas: B kategorija;

Privalumai:
  • Darbo patirtis planuojant, organizuojant ir koordinuojant komandos darbą;
  • Patirtis valdant ir įgyvendinant projektus su užsakovais: Lietuvos geležinkeliai;
  • Mokėjimas dirbti AutoCad, MS Project, Sistela (arba analogais);
  • Galiojantys kitų sričių atestatai ir pažymėjimai.

Įmonė siūlo

  • Stabilų laiku mokamą atlyginimą;
  • Priedus už sėkmingai įvykdytas užduotis;
  • Tarnybinį automobilį;
  • Įdomų darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • Darbo vietą Kaune, statybos objektus Lietuvoje ir užsienyje;

Atlyginimas

Nuo 2000 €/mėn. į rankas
Yra galimybė atlyginimui didėti, pagal darbuotojo kompetencijas ir sėkmingai įvykdytas užduotis.

Mūsų bendrovė profesionaliai ir patikimai teikia kompleksinius geležinkelio sprendimus: tiesia geležinkelio kelius, viadukus, tunelius, pralaidas, juos prižiūri ir remontuoja.
informacija apie UAB „Leonhard Weiss Lietuva“
2723 €
Vid. atlyginimas bruto
(79% didesnis už LT vidurkį)
58
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2097 €
25% uždirba 2097-2407 €
25% uždirba 2407-3220 €
25% uždirba nuo 3220 €