Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Via Laurea“
Daugiau apie įmonę »

Projektų vadovas

600-2000 €/mėn. Į rankas
Atranka internetu
Klaipėda - UAB „Via Laurea“

Darbo pobūdis

  • Darbas su klientais, kuriems įmonė diegia, arba prižiūri verslo procesų valdymo programą Odoo;
  • Atsiradus poreikiui, naujų užduočių, programuotojams formulavimas/pateikimas;
  • Naujų, ir/arba modifikuotų modulių testavimas;
  • Klientų mokymai ir konsultacijos;

Reikalavimai

Noras mokytis ir tobulėti;
Pastabumas, kruopštumas, atsakingumas;
Analitinis, mąstymas;
Loginis mąstymas;
Geri darbo su Excel įgūdžiai;
"Draugystė" su kompiuteriu;
Mokėjimas komunikuoti, įsiklausyti bei perduoti informaciją.

Didelis privalumas būtų:
  • Apskaitininko, finansininko ar buhalterio darbo patirtis;
  • Darbo su Odoo patirtis;
  • Patirtis naudojantis ar diegiant kitas verslo procesų valdymo sistemas;
  • Populiariausių apskaitos programų žinojimas;
  • Statistinės analizės žinios;

Mes jums siūlome

Darbą perspektyvioje, sparčiai augančioje srityje;
Saviraiškos galimybes ir nuolatinį profesinį tobulėjimą;
Karjeros galimybes;
Socialines garantijas.

Atlyginimas

600-2000 €/mėn. į rankas
Atlygis tiesiogiai priklausomas darbo įgūdžiams. Nuo mokinio iki...

IT paslaugos, Verslo valdymo sistemos Odoo diegimas.
Kolektyve 9 žmonės.
informacija apie UAB „Via Laurea“
1377 €
Vid. atlyginimas bruto
(7% didesnis už LT vidurkį)
10
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2018 m.