Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „BALTIC MASTER“

Projektų vadovas (profesionalios virtuvės įranga)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „BALTIC MASTER“

Darbo pobūdis

Įmonės teikiamų produktų (maisto gamybos įranga) pardavimas verslo klientams;
Naujų klientų paieška, ryšių su esamais ir potencialiais verslo klientais palaikymas (B2B);
Klientų poreikių analizė, komercinių pasiūlymų ir sutarčių rengimas, derybų vedimas;
Projektų valdymas nuo klientų lūkesčių išsiaiškinimo iki projekto įvykdymo;
Dalyvavimas įgyvendinant bendrus įmonės veiklos tikslus.

Reikalavimai darbuotojui

Darbo patirtis Horeca pardavimų srityje ne mažiau kaip 2 metai;
Puikūs derybiniai įgūdžiai ir reprezentaciniai sugebėjimai;
Iniciatyvumas, kūrybiškumas, atsparumas stresui;
Užsienio kalbų mokėjimas (rusų, anglų);
Vairuotojo (B kategorija) teisės.

Atsakingą poziciją ilgametėje, finansiškai stabilioje įmonėje;
Dideles savirealizacijos ir tobulėjimo galimybes;
Kompetencijas ir gebėjimus atitinkantį darbo užmokestį bei motyvacinius priedus;
Kolegas, kurie yra savo srities profesionalai, pasirengę dalintis savo patirtimi.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
priedai nuo pasiektų rezultatų

Mes esame UAB „Baltic Master“ – geriausias Jūsų idėjų meistras!

Savo veiklą pradėję 1993 m., šiandien esame pripažintas partneris daugeliui Lietuvos ir užsienio įmonių, dirbančių prekybos, gamybos, pramonės, restoranų verslo srityse. Savo klientams siūlome pilną paslaugų kompleksą iš vienų rankų: nuo projekto iki įrangos tiekimo, jos montavimo bei aptarnavimo.
Mūsų misija – Būti lyderiu ir patikimu įrankiu įgyvendinant Jūsų idėjas.
Mūsų vizija – Tapti geriausiu Kliento pasirinkimu.
Vertybės, kuriomis vadovaujamės savo kasdienėje veikloje:
Pagarba sau, komandai, klientams ir partneriams
Nuolatinis visapusiškas tobulėjimas
Atsakomybė už save, komandą ir įmonę
Bendradarbiavimas – komandinis darbas įgyvendinant bendrą tikslą
informacija apie UAB „BALTIC MASTER“
2095 €
Vid. atlyginimas bruto
(37% didesnis už LT vidurkį)
133
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1574 €
25% uždirba 1574-2087 €
25% uždirba 2087-2469 €
25% uždirba nuo 2469 €