Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „BALTIC MASTER“

Projektų vadovas (profesionalios virtuvės įranga)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „BALTIC MASTER“

Darbo pobūdis

Įmonės teikiamų produktų (maisto gamybos įranga) pardavimas verslo klientams;
Naujų klientų paieška, ryšių su esamais ir potencialiais verslo klientais palaikymas (B2B);
Klientų poreikių analizė, komercinių pasiūlymų ir sutarčių rengimas, derybų vedimas;
Projektų valdymas nuo klientų lūkesčių išsiaiškinimo iki projekto įvykdymo;
Dalyvavimas įgyvendinant bendrus įmonės veiklos tikslus.

Reikalavimai

Darbo patirtis Horeca pardavimų srityje ne mažiau kaip 2 metai;
Puikūs derybiniai įgūdžiai ir reprezentaciniai sugebėjimai;
Iniciatyvumas, kūrybiškumas, atsparumas stresui;
Užsienio kalbų mokėjimas (rusų, anglų);
Vairuotojo (B kategorija) teisės.

Mes jums siūlome

Atsakingą poziciją ilgametėje, finansiškai stabilioje įmonėje;
Dideles savirealizacijos ir tobulėjimo galimybes;
Kompetencijas ir gebėjimus atitinkantį darbo užmokestį bei motyvacinius priedus;
Kolegas, kurie yra savo srities profesionalai, pasirengę dalintis savo patirtimi.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
priedai nuo pasiektų rezultatų

Lietuvos kapitalo Bendrovė, priklausanti tarptautinei įmonių grupei – savo srities lyderė, turintį ilgametę patirtį profesionalios įrangos pardavimo, projektavimo, gamybos, montavimo bei aptarnavimo srityse.
informacija apie UAB „BALTIC MASTER“
1513 €
Vid. atlyginimas bruto
174
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1019 €
25% uždirba 1019-1182 €
25% uždirba 1182-1542 €
25% uždirba nuo 1542 €