Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „AVS PipeFit“

Projektų vadovas (projektai užsienyje)

Nuo 3500 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „AVS PipeFit“

Darbo pobūdis

Ieškome projektų vadovo vamzdynų gamybos ir montavimo darbų projektams įgyvendinti. Projektai vykdomi laivų statybos ir laivų remonto srityje, užsienyje.
Jei turi patirties ir ieškai naujų iššūkių, tai šis pasiūlymas kaip tik Tau!

Reikalavimai

  • Turite patirties laivų statybos bei remonto projektuose, vamzdynų srityje, daugiau nei 3 metus (Laivų statyba – privalumas);
  • Gebate puikiai bendrauti ir spręsti konfliktines situacijas;
  • Turite inžinerinį/techninį išsilavinimą;
  • Puikiai kalbate bei rašote anglų kalba. Kalbate ir suprantate rusiškai;
  • Greitai orientuojatės ir mokate planuoti savo bei komandos darbo laiką;
  • Mąstote analitiškai, gebate greitai nustatyti prioritetus ir įžvelgiate rizikas;
  • Gebate sklandžiai vadovaujant žmonių grupei;
  • Puikiai dirbate Office 365 programomis;
  • Mokate skaityti laivų vamzdynų brėžinius, diagramas ir izometrines vamzdžių korteles.

Mes jums siūlome

  • Galimybę nuolat tobulėti ir įgyti aukštesnę kvalifikaciją;
  • Darbą kūrybingų ir profesionalių kolegų komandoje;
  • Papildomą sveikatos draudimo paketą;
  • Individualų rotacijų derinimą;
  • Skatinimo sistemą ir solidžius priedus už pamatuojamus darbo rezultatus.

Atlyginimas

Nuo 3500 €/mėn. į rankas

AVS PipeFit siekia tapti geriausiai užsakovų vertinama įmone dirbančia su vamzdynų sistemomis laivų statybos ir remonto rinkoje. Vykdydami savo misiją mes nuolatos tobulėjame ir investuojame į efektyvumą. Sprendžiame užsakovo patikėtas užduotis ir priimame iššūkius. Mėgaujamės darbu, kurį patys pasirinkome ir kasdien siekiame pralenkti save.
informacija apie UAB „AVS PipeFit“
1668 €
Vid. atlyginimas bruto
(9% didesnis už LT vidurkį)
56
Darbuotojų skaičius
30-50 tūkst. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1060 €
25% uždirba 1060-1100 €
25% uždirba 1100-2406 €
25% uždirba nuo 2406 €