Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Nacionalinis švietimo centras“

Projektų vadovo asistentas

650-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Nacionalinis švietimo centras“

Vertės pasiūlymas Jums:

Nacionalinio lygio projektai, esantys didžiausių debesų kompiuterijos projektų 20 - tuke Lietuvoje (300 tūkst. unikalių vartotojų); ES finansuojami inovacijų projektai su tarptautinėmis plėtros perspektyvomis; galimybė nuolat didinti kompetencijas, patvirtinant jas sertifikatais, ir puikios darbo priemonės – jau galėtų būti geros priežastys svarstyti pasiūlymą.
Siūlome patikimą komandą ir jaukias kolektyvo tradicijas; sąžiningą atlygį ir motyvuojančias skatinimo priemones; pagarbą Jūsų asmenybei ir Jūsų savarankiškam laiko planavimui.
Jei tai svarbu Jums- susipažinkime, sužinokite apie šį pasiūlymą daugiau, siųskite savo gyvenimo aprašymą (C.V.). Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime.

Pagrindinės užduotys ir atsakomybės:

Komandai sustiprinti ieškome motyvuoto projektų vadovo asistento darbui su įmonių vidiniais ES finansuojamais projektais inovacijų srityje (šiuo metu 2 vykdomi, dar 2 planuojami) ir išoriniais klientų projektais IT, skaitmeninės komunikacijos ir konsultacijų srityse.
Tikimės, kad naujasis kolega padės parengti įmonių produktus užsienio rinkoms ir turės galimybę kartu įsisavinti plėtros užsienio rinkose subtilybes.
Norime dirbti su kolega kuriam būtų nesvetimas analitinis darbas, gilūs informacijos paieškos įgūdžiai, projektų rengimo, įgyvendinimo bei vadovavimas jiems patirtis.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai.

Reikalingos žinios ir patirtis: SVARBIAUSIA motyvacija ir tikėjimas, kad gali būti SĖKMINGAS ir NAUDINGAS. Mes tikimės, kad kandidatas turės gerus analitinius įgūdžius, nebijos rašyti tekstų, komunikuoti su žmonėmis. Labai svarbus kalbų žinojimas, nes mes turime plėtros planų. Jei turite noro ir siekiate pritaikyti savo žinias perspektyvioje kompanijoje – siųskite mums savo CV. Aptarkime pasiūlymą.

Atlyginimas

650-1000 €/mėn. į rankas
UAB „Nacionalinis švietimo centras“

UAB „Nacionalinis švietimo centras“

Pagrindinė įmonės veikla - IT sprendimai švietimo sektoriuje. Kuriant naujas informacines sistemas įmonė bendradarbiauja su švietimo veiklą vykdančiomis institucijomis ir švietimo sistemas administruojančiomis įstaigomis.

Šiandien UAB „Nacionalinis švietimo centras“ – viena iš lyderiaujančių įmonių, teikiančių elektroninio dienyno paslaugas, ir teikianti integruotas švietimo technologijų paslaugas.

Manodienynas.lt - viena didziausių IT sistemų Lietuvoje, turinti 450 tūkstančių vartotojų ir 2 mln. peržiūrų per dieną.

Integrra.lt - naujos kartos dokumentų ir užduočių valdymo sistema, veikianti debesų kompiuterijos pagrindu ir turinti jau 170 klientų Lietuvoje, taip pat dideles ambicijas užsienio plėtroje.
informacija apie UAB „Nacionalinis švietimo centras“
1932 €
Vid. atlyginimas bruto
(27% didesnis už LT vidurkį)
21
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1216 €
25% uždirba 1216-1913 €
25% uždirba 1913-2495 €
25% uždirba nuo 2495 €