CVB klientas

Projektų vadovo asistentė (-as)

800-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „MK Services“

Darbo pobūdis

Darbas komandoje su projektų vadovais ir pirkimų bei pardavimų vadybininkais. Sąmatų bei komercinių pasiūlymų formavimas, derinimas. Pirkimo konkursinių dokumentų parengimas, siuntimas, komunikavimas. Komunikacija su klientu bei produktų / paslaugų tiekėjais.

Reikalavimai darbuotojui

  • Kompiuterinis raštingumas bendrai, puikios MS Office žinios.
  • Anglų kalbos mokėjimas (kalbėjimas, rašymas, skaitymas). Privalumai rusų ir/arba lenkų kalbos.
  • Geri komunikavimo ir derybų įgūdžiai.
  • Vidaus apdailos ir interjero išmanymas arba patirtis būtų privalumas.
  • Galimybė vykti į trumpas komandiruotes užsienyje būtų privalumas.
  • Vairuotojo pažymėjimas, B kategorija būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Siūlome ypač dinamišką darbą planuojant, įrengiant ir aprūpinant viešbučius bei restoranus visoje Europoje interjero sprendimais, produktais bei paslaugomis. Darbas tiek su klientais, tiek su tiekėjais. Kompleksinių produktų ir paslaugų vystymas. Mes ieškome komandos nario kuris norėtų tobulėti ir augti kartu su įmone, būtų pasiruošęs iššūkiams, būtų alkanas naujovėms ir semtūsi profesinių žinių kartu su įmone.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas
Bandomuoju laikotarpiu, priklausomai nuo įgūdžių, žinių ir patirties. Atlyginimas perskaičiuojama po bandomojo laikotarpio, veikia motyvacinė sistema susieta su įvykdytas komandiniais projektais.

UAB „MK Services“

Įmonė daugelį metų teikia sprendimus ir juos realizuoja Vakarų Europos viešbučiuose. Kaip įmonė vystėmės nuo profesionalaus grindų dangų klojimo, o šiuo metu teikiame viešbučių kambarių, vonios kambarių ir kitų erdvių planavimo paslaugas, visų su projektais susijusių produktų tiekimą bei pilną koncepcijos instaliavimą.
informacija apie UAB „MK Services“
1351 €
Vid. atlyginimas bruto
10
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.

Jus taip pat gali sudominti: