Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Promo vero“

Projektų vadovas

1200-1600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Promo vero“

Darbo pobūdis

Globalūs projektai susiję su kriptovaliutomis:

Užtikrinsi sklandų projektų vystymo procesą;
Inicijuosi ir įgyvendinsi projektų ir jų funkcijų optimizavimo procesus;
Generuosi ir įgyvendinsi idėjas;
Stebėsi ir analizuosi rezultatus.

Reikalavimai

Veržlumo ir energijos;
Lyderio savybių;
Stiprių analitinių gebėjimų;
Patirties projektų valdyme, strategijų kurime ir vystyme;
Puikių komunikacinių ir derybinių gebėjimų;
Puikių anglų kalbos žinių.

Mes jums siūlome

Puikias darbo sąlygas (Forum Palace ofise);
Stiprią profesinę patirtį;
Lankstų požiūrį ir susitarimą įvairiais klausimais;
Smagų kolektyvą ir gerą atmosferą;
"Team building" laiką, stalo futbolą ir kitus komandą prablaškančius užsiėmimus!

Atlyginimas

1200-1600 €/mėn. į rankas

Didmeninė ir mažmeninė prekyba laikrodžiais - telefonais Gudrutis.

Gudrutis yra pirmasis lietuviškas laikrodžio-telefono prekės ženklas. Tai ant rankos segamas spalvingas laikrodis - telefonas su abipusio skambinimo galimybe, žinutėmis, integruota GPS sistema ir kokybės garantija.
Prekės ženklas ir laikrodis yra pamėgtas bei plačiai naudojamas. Šis technologinis produktas turi pasisekimą ne tik lietuvos rinkoje, bet ir perspektyvą bei potencialą užsienyje. Kompanijos ambicijos - pirmauti rinkoje ir pasiūlyti geriausią laikrodžių - telefonų sprendimą!
informacija apie UAB „Promo vero“
2446 €
Vid. atlyginimas bruto
(61% didesnis už LT vidurkį)
14
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.