Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „KMT“

Projektuotojas (-a) - konstruktorius (-ė)

Приймаємо українців
Kaunas - UAB „KMT“

Darbo pobūdis

  • Gamybos bei klientų poreikių analizė, galimybių įvertinimas bei susisteminimas;
  • Įgyvendintų projektų analizė, panaudojamos medžiagos paieška;
  • Techninių brėžinių ir specifikacijų rengimas, iniciavimas gamybai;
  • Standartizuotų gaminių projektavimas;
  • Gamybos rekomendacijų rengimas;
  • Klaidų analizė ir rekomendacijų rengimas siekiant išvengti pasikartojančių neatitikimų;
  • Bendravimas su gamybos darbuotojais, jų problemų vertinimas ir analizė siekiant patobulinti brėžinius ateities gamybos procesams efektyvinti;
  • Darbas Autocad ir Inventor projektavimo programomis.

Reikalavimai darbuotojui

  • Konstravimo principų (logikos) suvokimas;
  • Gaminio gamybos procesų suvokimas, brėžinių analizavimas bei galimybių įvertinimas norint pagaminti reikiamą produktą.;
  • Autocad ir Inventor projektavimo programų naudojimo pradmenys;
  • Domėjimasis sunkiasvorėmis transporto priemonėmis;
  • Siekis mokytis ir tobulėti;
  • Noras įgyti naujų kompetencijų / įgūdžių bei siekis kasdien mokytis dirbti kokybiškiau ir efektyviau;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir atsakingai.

  • Galimybę išmokti dirbti su didelės apimties, vertės bei tarptautiniai projektais;
  • Galimybę išmokti gaminio kūrimų procesus nuo gaminio iniciavimo iki sėkmingo jo realizavimo;
  • Daugybę profesinių iššūkių ir galvosūkių;
  • Atsakingą, įdomų darbą draugiškame kolektyve;
  • Galimybę įgauti vertingos darbo patirties;
  • Karjeros galimybes esant sėkmingiems darbo rezultatams;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
UAB „KMT“

UAB „KMT“

UAB „KMT“ yra vienas didžiausių sunkvežimių antstatų gamintojų ir montuotojų Lietuvoje. Įmonė daugiau kaip 15 metų dirba su sunkvežimių kūrimu, projektavimu, dizainu, gamyba bei surinkimu Lietuvos ir užsienio klientams. Įmonė glaudžiai bendradarbiauja su didžiausiais pasaulio gamintojais, kaip Palfinger, Scania, Volvo ir kt.
informacija apie UAB „KMT“
3154 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
79
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2249 €
25% uždirba 2249-2884 €
25% uždirba 2884-3751 €
25% uždirba nuo 3751 €