Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
MB "SOROKA"
Daugiau apie įmonę »

Projektuotojas

Vilnius - MB "SOROKA"

Darbo pobūdis

Perspektyvi ir auganti kompanija ieško komandos nario. Ieškome atkaklaus, atsakingo, patikimo, motyvuoto žmogaus, kuris ne tik atliktų paskirtas užduotis, o norėtų tobulėti ir augti kartu.
Gaisrinės saugos inžinerinių sprendinių projektavimas, skaičiavimai, darbas su AutoCAD, projektų dokumentų ir brėžinių ruošimas, skiriamų darbo užduočių vykdymas.

Reikalavimai

  • Patirtis su AutoCAD ir Microsoft Word programomis,
  • Analitinis, loginis mąstymas, atidumas, kruopštumas,
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Privalumai:
  • Aukštasis ne/universitetinis išsilavinimas,
  • Geros anglų ir lietuvių kalbos žinios,
  • Patirtis Gaisrinės saugos srityje,
  • Imlumas informacijai, pareigingumas, inžinerinis mąstymas.

Mes jums siūlome

  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes,
  • Įdomų ir dinamišką darbą augančioje įmonėje,
  • Įdomius projektus,
  • Žinias ir patirtį statinių projektavimo srityje,
  • Geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
MB "SOROKA"

MB "SOROKA"

Gaisrinės saugos dalies ir kitų su gaisrine sauga susijusių pastato inžinerinių sistemų projektavimas, konsultavimas, pastatų gaisrinės saugos sistemų auditas, sudėtingi gaisrinės inžinerijos skaičiavimai, gaisrų ir evakuacijos modeliavimas, dūmų šalinimo sistemų parametrų ir evakuacijos laiko skaičiavimai, sprogimui pavojingų zonų matmenų nustatymas, automatinių gaisro gesinimo sistemų projektavimas.