Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
HR factory

PYTHON-JAVASCRIPT PROGRAMUOTOJAS(-A)

1200-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - HR factory

DARBO POBŪDIS:

  • Odoo ERP sistemos programavimas pagal pateiktas specifikacijas;
  • Esamų, jau sukurtų funkcionalumų migravimas į naujas Odoo versijas;
  • Mažesnės patirties turinčių programuotojų kuravimas.

REIKALAVIMAI:

  • Python programavimo patirtis 2 metai;
  • JavaScript programavimo patirtis 2 metai;
  • CSS, HTML žinios;
  • SQL žinios;
  • Darbo su Linux OS žinios;
  • GIT naudojimo žinios;
  • Geros anglų k. žinios.

KOMPANIJA SIŪLO:

  • Profesionalų kolektyvą, komandinį darbą;
  • Mokymus ir naujas žinias;
  • Patirtį dirbant su įdomiais projektais ir sprendimais;
  • Dalį darbo laiko dirbti nuotoliu;
  • Lankstų darbo grafiką.

Atlyginimas

1200-1500 €/mėn. į rankas
HR factory

HR factory

MŪSŲ KLIENTAS - vienas iš lyderiaujančių verslo valdymo sistemos „Odoo" diegėjas Lietuvoje. Įmonė nuolat atsižvelgia į individualius klientų poreikius ir suteikia kokybiškas paslaugas bei užtikrina sklandų, tvarkingą
verslo valdymo sistemos darbą. Šiai dienai, komanda ieško naujo perspektyvaus Python Javascript programuotojo.